terazmuzyka.pl
Koncerty 329V  
mg | 1 lutego 2019
0

Alborosie zagra trzy koncerty w Polsce

Alborosie, niezwykle ceniony artysta reggae, przyjedzie do Polski na aż trzy koncerty, które odbędą się pod koniec kwietnia tego roku.

Klub Progresja ogłosił właśnie, że Alborosie zagra trzy koncerty w Polsce. Jeden z najbardziej cenionych artystów sceny reggae wystąpi 25 kwietnia w gdańskim klubie B90, 26 kwietnia w warszawskiej Proximie i 27 kwietnia we wrocławskim klubie A2.

Najnowszy krążek, który ukazał się 29 czerwca 2018 zatytułowany „Unbreakable: Alborosie Meets The Wailers United” jest owocem współpracy z członkami dawnego zespołu Boba Marleya, The Wailers.

Bob Marley był jednym z moich idoli – mówi Alborosie. – On był najlepszy pod względem duchowości, muzykalności i wszystkim innym, ale jeśli sprawa się tyczy Wailerów, oni mieli chemię, która wykracza poza Boba. Są legendarnym zespołem i do końca czasu ich imię zawsze będzie wybrzmiewać.

I choć klasyczna forma dźwięku The Wailers jest wszechobecna, „Unbreakable” jest przede wszystkim dzieckiem Alborosie. Można śmiało powiedzieć, że ten muzyk jest najlepszym towarem eksportowym Włoch w zakresie reggae. Napisał, ułożył i wyprodukował większość utworów na własną rękę w Shengen studio w Kingston, gdzie opanował sztukę tworzenia muzyki. Jego styl łączy wpływy starej szkoły z niewiarygodną świeżością.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 1319V  
4

Tauron Life Festival Oświęcim zawieszony [OŚWIADCZENIE]

rf | fot. Piotr Drabik | 22 lutego 2019
Koncerty 474V  
Koncerty 1314V  
13

The Cure zdradzili plany koncertowe na 2019 rok [DATY]

mg | fot. Bill Ebbesen | 19 lutego 2019
Koncerty 510V  
1

Nick Cave ogłosił trasę koncertową po Europie [DATY]

mg | fot. Tom Oldham | 18 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group