terazmuzyka.pl
Newsy 1295V  
rf | 18 października 2018
0

All That Remains: Ujawniono pierwsze szczegóły śmierci gitarzysty

Policja ujawniła pierwsze szczegóły okoliczności śmierci gitarzysty All That Remains. Wynika z nich, że Oli Herbert zmarł przez utonięcie.

Oli Herbert, gitarzysta All That Remains, zmarł niespodziewanie w wieku 44 lat. O jego śmierci poinformował zespół na swojej oficjalnej stronie.

Gitarzysta All That Remains nie żyje

Jak podaje „TMZ” policja została wezwana do jego domu w Connecticut, gdy dostała zgłoszenie o jego zaginięciu. Po przeszukaniu okolicy, ciało gitarzysty znaleziono w pobliskim stawie.

Nie wiadomo, jak Oli Herbert się tam znalazł, możliwe, że więcej szczegółów o przyczynie śmierci gitarzysty powie sekcja zwłok, jednak policja nie wiąże z jego śmiercią żadnych podejrzanych tropów, uznając, że prawdopodobną przyczyną śmierci Herberta było utonięcie. Rzecznik rodziny Herberta poinformował, że gitarzysta zmarł „nieoczekiwanie, w wyniku wypadku, który wydarzył się na terenie jego posiadłości”.

Zespół All That Remains napisał o zmarłym przyjacielu:

Jesteśmy zdruzgotani informacją o śmierci Oliego Herberta – naszego przyjaciela, gitarzysty i współzałożyciela All That Remains.

Oli Herbert był niezwykle utalentowanym gitarzystą i autorem tekstów, który zdefiniował północnowschodni rock i metal. Jego wpływ na gatunki muzyczne i nasze życie będzie wieczny.

Oli Herbert współtworzył zespół All That Remains od 1998 roku i brał udział przy nagraniach wszystkich ich wydawnictw. Dyskografię zespołu zamyka opublikowany w 2017 roku album „Madness”. Grupa zajmowała się ostatnio promocją nowej płyty – „Victim of the New Disease” ma pojawić się w sprzedaży 9 listopada.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 428V  
0

Nocny Kochanek ujawnia szczegóły nowej płyty

rf | fot. Albert Gula | 16 listopada 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group