terazmuzyka.pl
Newsy 520V  
rf | 12 września 2019
0

Alter Bridge pokazał nowy teledysk z nadchodzącej płyty [WIDEO]

Zespół Alter Bridge pokazał klip do utworu „In The Deep”, zapowiadającego nową płytę, która ukaże się już w październiku.

Alter Bridge zaprezentował kolejny utwór zapowiadający płytę „Walk The Sky”, która ukaże się 18 października. Jest to czwarty utwór, jaki poznaliśmy z nadchodzącego albumu.

Nowy singel Alter Bridge powstał w Polsce

Poniżej możecie obejrzeć „In The Deep”.

Najnowszy, szósty już w dorobku krążek Alter Bridge ukaże się 18 października w barwach Napalm Records. Na płycie znajdzie się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy (wokal, gitara), Mark Tremonti (gitary, wokal), Brian Marshall (bas) oraz Scott Philips (perkusja) osiąga tutaj twórczy szczyt swoich możliwości. Na „Walk The Sky” zespół czerpiąc z elementów ze swoich dotychczasowych płyt, stworzył coś zupełnie nowego. Już samo podejście do pracy nad nowym albumem było zupełnie odmienne niż przy poprzednich płytach formacji.

Tak o nowej płycie mówi Mark Tremonti:

Staraliśmy się nie powtarzać samych siebie i szukać nowych inspiracji. Jest to dużym wyzwaniem, gdy masz na koncie tyle płyt, ale gdy tylko pokazałem Mylesowi Kennedy’emu, o co mi chodzi, natychmiast mu się to spodobało.

W ramach promocji płyty grupa dotrze także do Polski. Alter Bridge zobaczyć będzie można na żywo 23 listopada w warszawskiej Hali Bemowo. Grupa pojawi się w znakomitym towarzystwie, w roli gości specjalnych wystąpią dwa zespoły: Shinedown oraz The Raven Age.

Bilety dostępne są w cenach:

  • 240 PLN (w przedsprzedaży)
  • 260 PLN (w dniu koncertu)
Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 932V  
10

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
Newsy 1197V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group