terazmuzyka.pl
Koncerty 1737V  
mg | 15 września 2017
0

Alter Bridge w Polsce. Gość specjalny ujawniony

W drugiej połowie października w Warszawie zagra formacja Alter Bridge. Dziś organizator poinformował, kto będzie gościem specjalnym na koncercie.

Jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji już niedługo zagra koncert w Polsce. Alter Bridge zobaczyć będzie można na żywo 20 października w warszawskiej Progresji. Jako gość specjalny wystąpi brytyjska grupa, As Lions. W sprzedaży pozostała jeszcze mała pula biletów, którą można znaleźć między innymi na Ticketpro.pl

Nergal: Członkowie Decapitated to dobrzy, porządni i ciężko pracujący ludzie

As Lions to formacja, która powstała w 2015 roku w Londynie, a jednym z jej założycieli był syn Bruce'a Dickinsona, Austin. W tym roku ukazał się debiutancki krążek zespołu, "Selfish Age", na którym kapela w realizuje swoją własną, świeżą i niezwykle emocjonalną muzyczną wizję powstałą w wyniku połączenia elementów hard rocka, muzyki metalowej i alternatywnej. Grupa ma także na koncie wspólne trasy z takimi artystami jak m.in. Trivium, Shinedown czy Five Finger Death Punch.

Polscy fani zapowiadają specjalną akcję

Oficjalny fanpage Alter Bridge Poland we współpracy i za zgodą Metal Mind Productions postanowił zorganizować specjalną akcję na koncert Alter Bridge w Polsce.

W 2016 roku członkowie fanklubu przygotowali białe i czerwone piłki z logo Alter Bridge, które wypuścili podczas bisów. Wyraźnie zaskoczony Myles Kennedy nie krył wzruszenia, dziękując za ten gest. Tym razem fanklub szykuje nieco inną akcję.

Pod tym adresem trwa zbiórka pieniędzy na świecące pałeczki Lightstick. Po co one? O tym dowiadujemy się z opisu akcji:

Przy pierwszych dźwiękach koncertowego pewniaka, czyli utworu „Blackbird”, każdy przełamie, a tym samym zwyczajnie odpali lighsticka, dzięki czemu wszyscy zgromadzeni w Progresji  pokażą swoje zaangażowanie i miłość do zespołu. Lighstick’ów będzie tyle, ile nas, czyli aż TYYYYLE!!!

Zbiórka trwa do 20 września 2017 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 580V  
0

Cieszanów Rock Festiwal Online się nie odbędzie [OŚWIADCZENIE]

rf | fot. Cieszanów Rock Festiwal Facebook | 18 lipca 2020
Koncert już wkrótce
  • Alter Bridge
  • Data i miejsce koncertu: 20 października 2017
    Warszawa, Progresja
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group