terazmuzyka.pl
Koncerty 1280V  
mg | 20 sierpnia 2017
0

Alter Bridge zaprasza na koncert w Polsce [WIDEO]

Panowie z zespołu Alter Bridge, którzy już za kilka tygodni przyjadą do naszego kraju, osobiście zaprosili polskich fanów na warszawski koncert.

Zespół Alter Bridge, na którego czele stoi charyzmatyczny Myles Kennedy, po raz kolejny wystąpi w naszym kraju. Amerykańska formacja zagra 20 października w stołecznym klubie Progresja. Organizatorem koncertu jest Metal Mind Productions.

Jay-Z złożył hołd Chesterowi Benningtonowi [WIDEO]

Zespół zaprosił polskich fanów na tegoroczny występ:

Bilety na koncert formacji Alter Bridge, które można nabyć za 150 złotych, wciąż dostępne są w sprzedaży – można je znaleźć między innymi na Ticketpro.pl.

Coraz popularniejsi

Grupa Alter Bridge została powołana do życia w 2004 roku przez muzyków znanych z formacji Creed - Marka Tremontiego i Scotta Phillipsa, wkrótce skład uzupełniony został przez Briana Marshalla (ex- Creed) oraz byłego wokalistę Mayfield Four, Mylesa Kennedy'ego. Debiutancki studyjny album zespołu, zatytułowany „One Day Remains”, ukazał się w 2004 roku i zyskał status złotej płyty w Stanach Zjednoczonych. Trzy lata później na rynku pojawiła się kolejna płyta - „Blackbird” - która przyniosła takiej przeboje, jak „Watch Over You” i „Rise Today”.

Następnie wokalista Myles Kennedy został dostrzeżony przez Slasha, który zaprosił go do swojego solowego projektu, a pozostali członkowie Alter Bridge zaangażowali się w powrót Creed. Muzycy jednak nie zwolnili tempa: na rynku ukazały się kolejne dwa albumy - „AB III” (2010) i „Fortress” (2012). Dyskografię formacji zamyka płyta „The Last Hero” z ubiegłego roku. Zespół Alter Bridge podczas jej promocji zagrał koncert w katowickim Spodku. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 580V  
0

Cieszanów Rock Festiwal Online się nie odbędzie [OŚWIADCZENIE]

rf | fot. Cieszanów Rock Festiwal Facebook | 18 lipca 2020
Koncert już wkrótce
  • Alter Bridge
  • Data i miejsce koncertu: 20 października 2017
    Warszawa, Progresja
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group