terazmuzyka.pl
Newsy 588V  
mg | 12 maja 2019
0

Amy Lee: Kiedy pojawi się nowa płyta Evanescence?

Choć grupa Evanescence nie przyzwyczaiła fanów do częstych publikacji studyjnych płyt, niewykluczone, że album pojawi się wcześniej, niż większość się spodziewała.

Płyta „Synthesis” opublikowana została w 2017 roku. Ostatnie wydawnictwo Evanescence spotkało się z umiarkowany przyjęciem ze strony fanów i krytyków, ale niewykluczone, że już niedługo grupa podzieli się z nami nowym albumem. Kiedy możemy się go spodziewać?

Amy Lee (Evanescence): Ten album zdefiniował muzykę metalową

Na pytania dotyczące najbliższych planów odpowiedziała w wywiadzie dl SiriusXM wokalistka Evanescence, Amy Lee:

Ten rok to dla nas w pewnym sensie okres tworzenia. Gramy co prawda na kilku festiwalach i kilka koncertów jako headlinerzy, ale to nic wielkiego, nic obciążającego. Dlatego w międzyczasie możemy się spotkać i rozpocząć pisanie materiału na nowy album.

- powiedziała artystka i zdradziła, kiedy może pojawić się nowa płyta:

Mam nadzieję, że w przyszłym roku. Spotkamy się w tym miesiącu i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Takie spotkania będziemy organizowali regularnie i zobaczymy, kiedy poczujemy, iż jesteśmy gotowi.

Można zatem ostrożnie założyć, że piąte studyjne wydawnictwo Evanescence opublikowane zostanie w 2020 roku. Zespół tworzą obecnie – poza wspomnianą Amy LeeTim McCord, Will Hunt, Troy McLawhorn oraz Jen Majura.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 299V  
0

Trupa Trupa opublikowała teledysk promujący nowy album

rf | fot. Michał Szlaga | 23 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group