terazmuzyka.pl
Newsy 311V  
ag | 18 maja 2017
0

Andreas Kisser (Sepultura): Każdy, kto dołącza do zespołu, wnosi coś nowego

Według Andreasa Kissera każdy nowy członek w zespole wprowadza pewną zmianę, która może oddziaływać na kolejne projekty. Twierdzi, że dla formacji Sepultura zawsze były to korzystne zmiany.

Gitarzysta zespołu Sepultura udzielił wywiadu dla Full Metal Racket podczas tegorocznego festiwalu New England Metal & Hardcore, który odbywał się 21 i 22 kwietnia w Worcester, w stanie Massachusetts.

Sepultura. Premiera filmu dokumentalnego o zespole w tym miesiącu

Podczas wywiadu został zapytany, który z albumów formacji pochodzących z ery Derricka Greena jest jego ulubionym.

Nigdy tak naprawdę nie dzieliliśmy naszej kariery w taki sposób — przed lub po — ponieważ mieliśmy kilka zmian. Oczywiście, wokalista był najpotężniejszą, najbardziej radykalną zmianą. Aktualnie posiadamy już trzeciego perkusistę, ja sam dołączyłem do zespołu w '87. Osobiście lubię nowy materiał. Na prawdę czuje, że ten album („Machine Messiah”) jest naszą najlepszą pracą z Derrickiem. Posiadaliśmy kilka zmian w zespole, które zmieniały nas i nadawały całkiem nowy kierunek naszej formacji Każdy, kto dołączył do zespołu, wnosił ze sobą coś nowego.

 Kisser na koniec dodaje:

Moim zdaniem „Machine Messiah” jest naszą najlepszą pracą, stworzoną w najlepszym okresie naszej kariery.

„Machine Messiah” został wydany 13 stycznia za pośrednictwem Nuclear Blast. Album był wyprodukowany we współpracy z Jensem Bogrenem z Fascination Street Studios mieszczącym się w Orebro, w Szwecji. Projekt okładki wykonała filipińska artystka, Camille Della Rosa.

Światowa premiera filmu dokumentalnego stworzonego we współpracy z zespołem Sepultura, „Sepultura Endurance”, ma odbyć się w niedzielę, 21 maja, w Los Angeles. Dodatkowo po zakończeniu projekcji zespół ma w planach przeprowadzić sesję pytań i odpowiedzi związanych z filmem.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group