terazmuzyka.pl
Newsy 2597V  
rf | 18 czerwca 2019
15

Andrzej Nowak: Sekcja rytmiczna zespołu TSA oszalała

Andrzej Nowak skomentował doniesienia o rozstaniu z zespołem TSA.

Przypomnijmy: zespół TSA założył nowy profil na Facebooku, w którym poinformował o rozstaniu z Anrzdejem Nowakiem i Stefanem Machelem.

TSA rozstał się z Andrzejem Nowakiem i Stefanem Machelem

W oświadczeniu mogliśmy przeczytać:

Informujemy, że nasze wielokrotne propozycje wspólnego powrotu do aktywnej, muzycznej działalności zespołu TSA, nie znalazły zrozumienia i akceptacji Stefana Machela i Andrzeja Nowaka. W związku z tym zdecydowaliśmy się na kontynuowania działalności w nowym składzie personalnym. Naszym celem jest powrót do koncertowania i realizacja nowych nagrań. Pozdrawiamy fanów zespołu TSA i do zobaczenia na koncertach.

W rozmowie z magazynem „Gitarzysta” Andrzej Nowak skomentował te doniesienia następująco:

To najlepszy dowcip 2019 r. na scenie muzycznej w Polsce. Sekcja rytmiczna zespołu TSA oszalała. To niemożliwe, żebym opuścił zespół, którego jestem założycielem, liderem, oraz właścicielem wszelkich praw.

To kolejne zawirowania w składzie TSA w ostatnim czasie. Na początku 2018 roku ze składem pożegnał się wieloletni wokalista, Marek Piekarczyk.

Komentarze (15)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
TransRebel [93.176.***.***] dodano: 18.06.2019, 18:38 #1
Jak oni bedą wystepować bez Nowaka pod szyldem TSA to kto ich będzie słuchał??To jak Deep Purple bez Blackmora...można ale po co się męczyć?
Pokaż odpowiedzi (4)
TransRebel [93.176.***.***] dodano: 18.06.2019, 18:40 #6
Jak oni bedą wystepować bez Nowaka pod szyldem TSA to kto ich będzie słuchał??To jak Deep Purple bez Blackmora...można ale po co się męczyć?
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 18.06.2019, 21:29 #7
Dorośli ludzie, a zachowują się jak gimbusy, które przed chwilą otrzymały z poradni psychologiczno-pedagogicznej orzeczenie o upośledzeniu w stopniu lekkim.
Wstyd i szkoda tak wspaniałej kariery i tylu doskonałych płyt...
Panowie! Ogarnijcie się!
Mantas [31.42.***.***] dodano: 18.06.2019, 22:27 #8
TSA było wspaniałym zespołem dopóki młodzi utalentowani artyści nie stali się dorosłymi, kłótliwymi, cierpiącymi na przerost ego panami którzy doszczętnie zniszczyli legendę wspaniałego bandu. Bardziej spieprzyć się chyba nie da. Gorzej zakończyć byt legendy nie można. Niech se teraz każdy założy swoje prywatne "tsa" i dalej odgrywa swoje , w coraz mniejszych klubach.... " Idziemy razem, Nas nie pokona nikt..." prócz nas samych....
Pokaż odpowiedzi (2)
Nick [77.255.***.***] dodano: 19.06.2019, 10:30 #11
Komuś się widzę włączył syndrom pewnej upadłej legendy pod tytułem: ja, ja, ja i tylko ja wszystko zawsze...
Potas [94.254.***.***] dodano: 19.06.2019, 10:44 #12
Jak se przeczytałem pierwszy artykuł to od razu wiedziałem że Nowak pogoni tych błaznów. Swoją drogą to Niekrasz i Kapłon wyglądają jak typowe Janusze i tak się zachowują. Niechaj prawowity właściciel do nazwy wywali ich na zbity pysk za te cyrki. Jeszcze mam niesmak po Batushce i Budce Suflera a teraz jeszcze to. Dla naszej sceny muzycznej słowo obciach powinno być przedefiniowanie bo prawdziwy obciach to przy naszych muzykach wielką klasa.
denat [153.19.***.***] dodano: 19.06.2019, 11:48 #13
To już rzeczywiście wygląda jak tribute band TSA Uśmiech
Potas [77.253.***.***] dodano: 19.06.2019, 16:51 #14
Tak sobie jeszcze pomyślałem że to niekoniecznie musi być błazenada ze strony sekcji rytmicznej TSA. Może to jest po prostu dramatyczny apel pod tytułem "Panowie weźmy się wreszcie za robotę"
Plissken [193.151.***.***] dodano: 19.06.2019, 18:52 #15
Black Sabbath bez Ozzyego albo Guns'N'Roses bez Axla i Slasha . " Velvet Revolver" albo "nowi" Gunsi wyłącznie z Axlem na wokalu .Porażka .