terazmuzyka.pl
Film / serial 977V  
mg | 31 marca 2019
0

„Annabelle wraca do domu”. Zobacz zwiastun trzeciego horroru ze słynnej serii [WIDEO]

„Annabelle wraca do domu” to tytuł trzeciej już części cyku horrorów należącego do uniwersum „Obecności”. W sieci pojawił się właśnie trailer produkcji!

Warrenowie, w których postaci wcielają się Vera Farmiga i Patrick Wilson, powracają. Tym razem pojawią się w kontynuacji cyklu „Annabelle”. Produkcja z uniwersum „Obecności” będzie miała swoją amerykańską premierę już 28 czerwca, natomiast w polskich kinach pojawi się dopiero 12 lipca.

Film „Annabelle wraca do domu”, bo taki tytuł nosi trzecia część cyklu, doczekał się oficjalnej zapowiedzi, którą prezentujemy poniżej:

Poza wymienioną wcześniej dwójką, w filmie pojawią się ponadto Mckenna Grace, Madison Iseman i Katie Sarife. Z krótkiego rysu fabularnego dowidzieliśmy się, że demoniczna lalka polowała będzie na córkę Warrenów, Judy.

Kilka miesięcy temu pojawił się inny film z tego uniwersum – „Zakonnica”, który spotkał się ze stosunkowo przeciętnym przyjęciem ze strony zarówno fanów, jak i krytyków. W planach jest jednak kolejny film, czyli „Obecność 3”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group