terazmuzyka.pl
Newsy 588V  
rf | 1 czerwca 2020
1

Anthrax wyruszy w trasę z trzema wokalistami? Scott Ian odpowiada

Czy jest szansa na trasę Anthrax z trzema wokalistami? Scott Ian twierdzi, że tak, ale stawia warunek.

Anthrax ma w swoim dorobku płyty nagrane z trzema wokalistami. Na debiutanckim albumie zaśpiewał Neil Turbin. Potem do składu dołączył Joey Belladonna, a przez kilkanaście lat z zespołem śpiewał także John Bush. Czy jest szansa na trasę koncertową zespołu ze wszystkimi trzema wokalistami?

W wywiadzie dla „The Jasta Show” gitarzysta Scott Ian odpowiada:

Jeśli wszyscy będą żyli, moglibyśmy to zrobić. Ale – i jest to wielkie ale – czy tego chcemy? Przyznam, że ta myśl przeszła mi przez głowę. Jest to możliwe. Jednak – i mówię tu wyłącznie za siebie, a nie za cały zespół czy za byłych wokalistów – nie jest to coś, co chciałbym zrobić.

Nie widzę tego w formie całej trasy. Może kilka koncertów w Nowy Jorku i kilka w jeszcze innym mieście. Coś takiego wymaga dużej logistyki, udziału wielu osób. A część mnie wciąż się pyta „po co mielibyśmy to robić?”.

Scott Ian dodał, że coś takiego nie wydarzy się w ciągu najbliższych lat, bo teraz grupa pracuje nad nowym albumem, a w przyszłym roku zamierza świętować 40-lecie istnienia.

Może pod koniec cyklu koncertowego spróbujemy zrobić coś specjalnego, ale nie wiem, czy będzie to coś, o czym rozmawiamy, czy coś innego.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Potas [188.147.***.***] dodano: 01.06.2020, 12:59 #1
Scott dobrze gada. Ale właśnie koncert z okazji 40 lecia byłby dobrą ku temu okazją. Metallica tak zrobiła na 30 lecie że zaprosili wszystkich byłych członków zespołu i nie tylko i wyszło całkiem nieźle. Na jeden koncert zaprosić wszystkich wokalistów w tym też Dana Nelsona i nagrać profesjonalnie. To mogłoby się sprzedać.
Zobacz także
Newsy 570V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
Newsy 125V  
0

Alestorm promują nowy album animowanym teledyskiem [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 7 lipca 2020
Newsy 900V  
0

Roger Taylor bał się o zdrowie Briana Maya

rf | fot. Raph_PH | 7 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group