terazmuzyka.pl
Newsy 493V  
rf | 3 kwietnia 2018
0

Anthrax. Zobacz fragment nowego DVD [WIDEO]

Anthrax udostępnił zwiastun nowej płyty DVD, która ukaże się już wkrótce.

Koncertowe DVD Anthrax pod tytułem „Kings Among Scotland” ukaże się 27 kwietnia 2018 roku nakładem Megaforce. Zawierać będzie koncert w Glasgow, zarejestrowany 15 lutego 2017 roku, a także dużo dodatków.

Linkin Park wyprzedaje swój sprzęt

Podczas koncertu w Glasgow, podobnie jak podczas niedawnego koncertu w Polsce, Anthrax wykonał w całości album „Among The Living” z 1987 roku oraz utwory, które w drodze plebiscytu wybrali fani. Gitarzysta Scott Ian tak wspomina ten wieczór:

Był to dość szalony koncert. Kiedy publika zaczęła szaleć, czuć było jak posadzka unosi się i opada.

Charlie Benante przyznaje natomiast, że zagranie całego albumu „Among The Living” nie było taką prostą sprawą:

To było dla nas wyzwanie. Przez lata graliśmy część z tych utworów na żywo, ale nie wszystkie, a zagranie czegoś w studiu to zupełnie inna para kaloszy niż wykonanie na żywo. Dużo czasu zajęło nam więc doszlifowanie kawałków.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun DVD „Kings Among Scotland”.

Charlie Benante przyznał niedawno, że Anthrax rozpoczyna prace nad następcą wydanego w 2016 roku albumu „For All Kings”. Muzyk powiedział:

Część pomysłów przechowuję w formie demówek. W zasadzie już jestem na ścieżce prowadzącej do nowej płyty. Zajmie to troszkę czasu, zanim zbierzemy się wszyscy i zaczniemy naprawdę pracować nad nowym materiałem. Ale tak: zacząłem już pisać nowe piosenki, brzmią one świetnie.

Mam już jakieś siedem czy osiem pomysłów w wersji demo. Prawdopodobnie, tak jak przy okazji poprzedniego albumu, będę musiał wybierać z około dwudziestu kompozycji. Po prostu chcę mieć ich jak najwięcej, abyśmy mogli później powiedzieć: „Och, te są świetne, a te wymagają jedynie drobnych poprawek”.

Jak zdradził perkusista grupy - kilka utworów pozostało z sesji do poprzedniego albumu, ale najprawdopodobniej z nich nie skorzystają.

Latem Anthrax będzie towarzyszył formacji Slayer podczas jej pożegnalnej trasy po Ameryce. Na scenie pojawią się także inne kapele: Testament, Lamb of God, Napalm Death i Behemoth.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 167V  
0

Will Carroll (Death Angel) informuje o stanie swojego zdrowia

rf | fot. Stefan Bollmann | 3 kwietnia 2020
Newsy 143V  
2

Alestorm opublikowali teledysk zapowiadający nowy album [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 2 kwietnia 2020
Newsy 655V  
1

Tony Iommi (Black Sabbath) planuje wydać nową płytę

rf | fot. Thomas Lohnes | 1 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group