terazmuzyka.pl
Koncerty 1024V  
mg | 29 stycznia 2019
0

Arch Enemy powraca do Polski. Zespół zapowiedział jeden koncert

Dwa ubiegłoroczne klubowe koncerty Arch Enemy okazały się tak dużym sukcesem, że zespół postanowił ponownie przyjechać do naszego kraju. Szwedzi niezmiennie promują album „Will To Power”.

Grupa Arch Enemy powróci do naszego kraju już 3 czerwca. Jedyny tegoroczny koncert zespołu odbędzie się we wrocławskim klubie A2. Szwedzki zespół w dalszym ciągu promuje rewelacyjny album „Will To Power”, który bije kolejne rekordy popularności. Bilety na koncert dostępne w sprzedaży już od środy, 30 stycznia.

Arch Enemy od jakiegoś czasu nie trzeba już w Polsce jakoś szczególnie przedstawiać. Formacja, którą kapitalny gitarzysta Michael Amott założył wraz z bratem po swoim pożegnaniu się z Carcass w latach 90. XX wieku, koncertuje u nas regularnie i zbudowała pokaźną bazę maniakalnych fanów, sprawiających coraz częściej, że koncerty kapeli są wyprzedane. Melodyjny death metal powstałej w Szwecji i obecnie międzynarodowej grupy z charyzmatyczną weganką Alissą White-Gluz na wokalu, przyjął się nad Wisłą doskonale.

Michael, Alissa oraz bębniarz Daniel Erlandsson, basista Sharlee D'Angelo i kiedyś czarujący w Nevermore gitarzysta Jeff Loomis cały czas promują album „Will To Power” z 2017 roku, który w Niemczech dotarł w regularnym notowaniu aż do pozycji trzeciej. Jednak od tej pory dyskografia Arch Enemy wzbogaciła się o kilka pozycji, chociażby winylowy box zawierający covery nagrane przez kapelę w latach 1996-2017, czy epkę „Råpunk” z punkowymi przeróbkami.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 123V  
0

Blackbear zagra koncert w Polsce

mg | fot. Sam Dameshek | 23 kwietnia 2019
Koncerty 455V  
0

Mystic Festival. Zobacz mapę terenu

rf | 19 kwietnia 2019
Koncerty 810V  
9

Katarzyna Nosowska zapowiada wyjątkową trasę. Zupełna zmiana formuły?

rf | fot. Marlena Bielińska/Kayax | 18 kwietnia 2019
Koncerty 399V  
2

Kortez podsumował trasę koncertową filmem [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 17 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group