terazmuzyka.pl
Koncerty 317V  
mg | 11 września 2019
0

Arek Jakubik zagra w poznańskiej Scenie Na Piętrze. Harmonogram koncertu

„Szatan na Kabatach”, czyli najnowszy projekt Arka Jakubika, to niezwykła muzyczna mieszanka. Chciałbyś posłuchać artysty na żywo? Koncert w Poznaniu już pod koniec września.

Najnowszy, tym razem solowy muzyczny projekt Arka Jakubika pod tytułem „Szatan na Kabatach”, który miał premierę 20 kwietnia 2018, jest oryginalną propozycją, jakiej na polskim rynku muzycznym znaleźć nie sposób. Ten niepokorny, ciągle poszukujący artysta nie ogląda się na panujące mody i trendy, robi swoje.

Artysta pojawi się w poznańskiej Scenie Na Piętrze już 28 września. Właśnie poinformowano, że drzwi zostaną otwarte punktualnie o 20:30, natomiast na scenie Arek Jakubik pojawi się o 21:00. Bilety na koncert wciąż dostępne są w sprzedaży!

Arek Jakubik tym solowym albumem stylistycznie wyraźnie odcina się od swojego zespołu Dr Misio. Szuka innych środków wyrazu. Fani mogą się poczuć mocno zaskoczeni zwłaszcza, że zaledwie rok upłynął od premiery ostatniej płyty „Zmartwychwstaniemy”.

Przy albumie „Szatan na Kabatach” Jakubik ewidentnie odwołuje się do swoich idoli z lat 80.: Joy Division, Krafwerk, Bauhaus czy Cabaret Voltaire. Współtwórcą płyty jest Kuba Galiński, producent muzyczny wielu uznanych artystów takich jak: Ania Rusowicz, Ania Dąbrowska, Janusz Panasewicz, Piotr Rogucki, Jamal, Hey, Wilki czy właśnie Dr Misio. Galiński jako swoje inspiracje do płyty „Szatan na Kabatach” podaje: Moon Duo, Ariel Pink, Sleaford Mods czy The Smiths.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 296V  
0

System Of A Down zapowiada „wiele" koncertów w Europie

rf | fot. Frank Maddocks | 16 września 2019
Koncerty 303V  
0

Beirut odwołuje koncerty w Polsce

rf | fot. Olga Baczyńska | 10 września 2019
Koncerty 399V  
2

Łąki Łan ogłosił szczegóły jesiennej trasy

rf | fot. Adam Kliczek | 9 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group