terazmuzyka.pl
Film / serial 604V  
mg | 13 września 2019
0

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey w utworze do nowych „Aniołków Charliego” [WIDEO]

Kompozycja „Don’t Call Me Angel” powstała na potrzeby promocji rebootu filmu „Aniołków Charliego”. Ariana Grande zaprosiła do współpracy Miley Cyrus oraz Lanę Del Rey.

15 listopada będzie miał swoją premierę film „Aniołki Charliego”, który wyreżyserowała Elizabeth Banks. Produkcja będzie luźną kontynuacją serialu o tym samym tytule, który wyświetlano od 1976 do 1981 roku. Później natomiast powstały dwa filmy: „Aniołki Charliego” (2000 rok) oraz „Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość” (2003 rok).

W najnowszej produkcji w tytułowe role wcielą się Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. W pozostałych rolach zobaczymy między innymi Patricka Stewarta, Elizabeth Banks czy Noaha Centineo. Muzykę skomponował Brian Tyler. Na ścieżce dźwiękowej usłyszymy natomiast utwór „Don’t Call Me Angel”, który właśnie zadebiutował w serwisie YouTube.

Kompozycję stworzyła Ariana Grande (która jest jednocześnie współproducentką filmu), a wsparły ją Miley Cyrus oraz Lana Del Rey. Poniżej utwór i teledysk, który powstał na jego potrzeby:

Już dwa miesiące temu w sieci pojawił się oficjalny trailer „Aniołków Charliego”. Za film odpowiedzialne jest Sony Pictures Entertainment.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
2

„Martwe zło” powróci

rf | 8 października 2019
2

Martin Scorsese: Filmy Marvela to nie kino

rf | fot. Siebbi | 5 października 2019
1

„Kult. Film” wkrótce w kinach

rf | 30 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group