terazmuzyka.pl
Koncerty 870V  
mg | 5 marca 2019
0

Ariana Grande zagra w Polsce. Poznaliśmy support

Wrześniowy koncert bijącej kolejne rekordy Ariany Grande zapowiada się jeszcze ciekawiej, a to za sprawą ogłoszonego właśnie supportu.

Multiplatynowa gwiazda Ariana Grande rozszerzyła jakiś czas temu swoją nadchodzącą trasę The Sweetener World Tour o Europę. NA Starym Kontynencie ogłoszono 21 halowych występów m.in. w Londynie, Glasgow, Amsterdamie, Paryżu, Berlinie, Pradze, Krakowie, Kopenhadze, Wiedniu i wielu innych miastach.

Ariana Grande wyrównała rekord The Beatles

Wyprodukowana przez Live Nation trasa, The Sweetener World Tour rozpoczyna się 18 marca w Albany w stanie Nowy Jork i do czerwca przemierzy całą Amerykę Północną. Po wakacjach Artystka wyruszy za Atlantyk. Europejska część trasy koncertowej rozpocznie się w Londynie, 19 sierpnia. Gościem specjalnym podczas europejskiej trasy Ariany będzie Ella Mai.

W niedawnym zestawieniu „Billboard Hot 100” trzy kompozycje Ariany Grande znalazły się na podium, a są nimi: „7 Rings”„Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored” oraz „Thank U, Next”. Wszystkie pochodzą z jej najnowszej płyty, która swoją premierę miała w 8 lutego tego roku. Wydawnictwo miało świetne otwarcie również w serwisach streamingowych, gdzie pobiło kilka innych rekordów.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group