terazmuzyka.pl
Newsy 643V  
rf | 6 grudnia 2017
0

Avenged Sevenfold wyda w tym tygodniu album akustyczny

Zespół Avenged Sevenfold lubi zaskakiwać fanów. Grupa właśnie ogłosiła, że wyda w tym tygodniu specjalny album.

8 grudnia 2017 ma ukazać się album „Avenged Sevenfold Live at the GRAMMY Museum” zawierający akustyczne, koncertowe nagrania, zarejestrowane 19 października tego roku w Clive Davis Theater w Los Angeles.

Lunatic Soul zapowiada nowe wydawnictwo

Płyta ukaże się jedynie w wersji cyfrowej, a część dochodów z niej zostanie przeznaczona na działalność Grammy Museum w celu szerzenia wiedzy muzycznej i edukowania młodzieży.

Na płycie „Avenged Sevenfold Live at the GRAMMY Museum” znajdą się następujące utwory:

 1. Opening
 2. Introduction To 'As Tears Go By'
 3. As Tears Go By
 4. Introduction To 'Hail To The King'
 5. Hail To The King
 6. Introduction To 'Roman Sky'
 7. Roman Sky
 8. Introduction To 'Exist'
 9. Exist
 10. Introduction To 'So Far Away'
 11. So Far Away

Nie będzie to jedyne wydawnictwo Avenged Sevenfold, jakie w tym miesiącu dostaną fani, gdyż już 15 grudnia ukaże się specjalne wydanie płyty „The Stage” z 2016 roku, zawierające dodatkową płytę z kilkoma przeróbkami, jednym autorskim nagraniem studyjnym oraz czterema nagraniami koncertowymi. Jedną z przeróbek jest „Wish You Were HerePink Floyd, o której wypowiedział się wokalista Matt Shadows:

Od tej kompozycji zaczęliśmy naszą aktualną przygodę z koverami. Zawsze kochałem ten utwór i w moim odczuciu nie ma możliwości, by uchwycić ten specyficzny klimat oryginału, dlatego też my mieliśmy inny cel. Jest w tej pieśni pewien rodzaj siły, która pasuje do tego, co obecnie dzieje się na świecie. Z naszej strony uwspółcześniliśmy tak ten numer, aby oddawał on również to, co odczuwamy my sami.

Wersja deluxe „The Stage” to ostatni rozdział innowacyjnego podejścia do wydawania albumów, który zespół rozpoczął 12 miesięcy temu, kiedy to ukazał się „krążek niespodzianka” dla fanów – formacja została pierwszym rockowym zespołem na świecie, który wydał album w wersji cyfrowej i fizycznej bez wcześniejszych zapowiedzi.

Więcej o historii i dokonaniach Avenged Sevenfold będziecie mogli przeczytać w styczniowym numerze „Teraz Rocka”, który ukaże się już 27 grudnia, a w którym zespołowi poświęcimy wkładkę.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group