terazmuzyka.pl
Pitbulek 4342V  
mg | 7 września 2018
7

Avril Lavigne opublikowała emocjonalny list. Walczy z chorobą!

Avril Lavigne postanowiła opowiedzieć swoją wstrząsającą historię w emocjonalnym wpisie na swojej stronie internetowej. Mimo licznych przeciwności, artystka zapowiedziała publikację nowej muzyki.

Nagle i bez żadnej zapowiedzi Avril Lavigne zniknęła z muzycznego światka. Artystka, która całkiem niedawno święciła ogromne sukcesy, nagle przestała pojawiać się publicznie, koncertować czy publikować premierową muzykę. Wiadomo było, że ma problemy zdrowotne. Po jakimś czasie w jednym z wywiadów zdradziła, że ma boreliozę; natomiast gościnnie na scenie pojawiła się dopiero w 2017 roku – obok Nickelback.

W końcu postanowiła opowiedzieć swoją historię i opublikowała obszerny list, w którym przeczytać możemy miedzy innymi:

Mija pięć lat od kiedy pojawił się mój ostatni album. Ostatnie kilka lat spędziłam w moim domu, gdzie toczyłam walkę z chorobą – boreliozą. To były najgorsze lata mojego życia, musiałam toczyć psychiczne i emocjonalne bitwy. Jestem niezwykle dumna, że potrafiłem te zmagania przekształcić w muzykę. Pisałam utwory w moim łóżku, czy na kanapie, a większość udało mi się nagrać.

Piosenkarka zapowiedziała już publikację pierwszego utworu – będzie nim „Head Above Water”, który swoją premierę będzie miał 19 września:

Dziękuję, że czekaliście tak długo i cierpliwie, aż poradzę sobie z tą walka, która niestety wciąż trwa – to walka o moje życie. Zdecydowałam, że pierwszy opublikowany utwór będzie nosił tytuł „Head Above Water”. To pierwsza kompozycja, którą stworzyłam zaraz po tym, gdy przeżyłam najstraszniejszy moment mojego życia.

- napisała artystka.

Avril Lavigne dalej zdradziła, że lekarze mieli ogromny problem najpierw ze zdiagnozowaniem, a później leczeniem jej dolegliwości. Wszystko to sprawiło, że bardzo poważnie martwiła się o swoje życie i zdrowie. Uznała, że teraz, gdy jej stan jest znacznie lepszy, będzie to odpowiedni moment, żeby podzielić się swoją historią z fanami i opublikować premierową muzykę.

W lipcu 2012 roku Avril Lavigne związała się z Chadem Kroegerem, liderem i wokalistą zespołu Nickelback. Poznali się podczas współpracy nad piątą płytą Lavigne, na początku 2012 roku. Ich małżeństwo, które zawarli w lipcu 2013 roku, nie przetrwało długo – rozeszli się w 2015 roku.

Dyskografię artystki zamyka opublikowany w 2013 roku album „Avril Lavigne”.

Urodzona w 1984 roku Avril Lavigne zadebiutowała w 2002 roku płytą „Let Go”, która rozeszła się na całym świecie w kilkunastomilionowym nakładzie, promowana singlami „Complicated”, „Sk8ter Boi” i „I’m With You”. Kolejne płyty, „Under My Skin” i „The Best Damn Thing”, utwierdziły jej sukces na scenie pop rocka. Ostatnia płyta artystki, zatytułowana po prostu „Avril Lavigne”, ukazała się w 2013 roku. Znalazł się na niej utwór „Bad Girl” zaśpiewany wspólnie z Marilynem Mansonem.

Komentarze (7)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
FOK [178.217.***.***] dodano: 07.09.2018, 14:53 #1
Cóż, znam ludzi z boreliozą, którzy chodzą do pracy w kopalni, tartaku, czy hucie. I to - o zgrozo - na 8 godzin!
Pokaż odpowiedzi (6)
Zobacz także
Pitbulek 1252V  
13

Naukowcy wybrali utwory poprawiające humor

rf | fot. PourquoiPas | 29 listopada 2019
Pitbulek 7539V  
28

Anette Olzon o Nightwish: Traktowali mnie bardzo źle

rf | fot. Gemsling | 18 listopada 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group