terazmuzyka.pl
Newsy 551V  
rf | 16 lipca 2019
1

Avril Lavigne w trumnie w mrocznym teledysku [WIDEO]

Avril Lavigne opublikowała teledysk, w którym wiezie karawanem własne zwłoki.

Avril Lavigne opublikowała teledysk do utworu „I Fell In Love With The Devil” i jest to jeden z najmroczniejszych klipów, jaki znalazł się w jej dorobku. Kanadyjska artystka prowadzi w nim karawan, ale jak się okazuje w trumnie jest ona sama.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Utwór „I Fell In Love With The Devil” pochodzi z wydanej w tym roku płyty „Head Above Water”. Jest to pierwszy album, jaki Avril Lavigne nagrała po stoczeniu ciężkiej walki z boreliozą. W wywiadzie dla „Billboard” artystka mówi:

Na pięć lat usunęłam się z życia publicznego. Przez trzy z tych pięciu lat walczyłam z boreliozą. Pisałam piosenki w łóżku. „Head Above Water” napisałam w noc, w którą myślałam, że naprawdę umieram. Pogodziłam się z tym. Nie planowałam pisać w tamtej chwili, ale gdy przechodziłam przez coś tak przytłaczającego, piosenka po prostu ze mnie wypłynęła łącznie z tekstem. W tej piosence są emocje i mam nadzieję, że dotrą do innych osób, bo każdy ma swoje problemy. Jestem wdzięczna, że zawsze mam przy sobie muzykę, że pomogła mi ona przetrwać chorobę.

Urodzona w 1984 roku Avril Lavigne zadebiutowała w 2002 roku płytą „Let Go”, która rozeszła się na całym świecie w kilkunastomilionowym nakładzie, promowana singlami „Complicated”, „Sk8ter Boi” i „I’m With You”. Kolejne płyty, „Under My Skin” i „The Best Damn Thing”, utwierdziły jej sukces na scenie pop rocka. Ostatnia płyta artystki, zatytułowana po prostu „Avril Lavigne”, ukazała się w 2013 roku. Znalazł się na niej utwór „Bad Girl” zaśpiewany wspólnie z Marilynem Mansonem.

W lipcu 2012 roku Avril Lavigne związała się z Chadem Kroegerem, liderem i wokalistą zespołu Nickelback. Poznali się podczas współpracy nad piątą płytą Lavigne, na początku 2012 roku. Ich małżeństwo, które zawarli w lipcu 2013 roku, nie przetrwało długo – rozeszli się w 2015 roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ScepticFlesh [83.26.***.***] dodano: 16.07.2019, 18:10 #1
Mierda!!!!!
Zobacz także
Newsy 540V  
1

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 z potężnym wzmocnieniem składu [LISTA]

mg | fot. Radoslaw Kazmierczak | 11 grudnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group