terazmuzyka.pl
Newsy 2795V  
mg | 4 stycznia 2019
11

Axl Rose (Guns N' Roses) opublikował pierwszy od 10 lat utwór [WIDEO]

„Rock The Rock” to tytuł nowego utworu Axla Rose’a. To niestety nie zapowiedź solowej płyty wokalisty Guns N’ Roses, a współpraca w związku z telewizyjnym programem „New Looney Tunes”.

Odcinek „New Looney Tunes”, w którym pojawił się rysunkowy Axl Rose miał swoją premierę 24 grudnia w amerykańskiej telewizji. W scenie z muzykiem pojawiły się tak znakomite postaci jak Królik Bugs czy Prosiak Porky. W związku z udziałem w kultowej animacji, wokalista Guns N’ Roses przygotował autorską kompozycję „Rock The Rock”.

Guns N' Roses nie wrócili do studia. Axl Rose nagrywa solo?

Doczekała się ona oficjalnego teledysku, który właśnie pojawił się w serwisie YouTube:

Choć nie do końca na to liczyli fani Rose’a, nie można przemilczeć faktu, że to pierwszy premierowy materiał wokalisty od 10 lat. To właśnie w 2008 roku światło dzienne ujrzał ostatni studyjny album Guns N’ Roses zatytułowany „Chinese Democracy”. Nie bez powodu nazywany jest nieoficjalnym solowym wydawnictwem Axla Rose’a.

Komentarze (11)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Konrad [86.8.***.***] dodano: 05.01.2019, 05:44 #1
Pajace pajace pajace
Trzy razy pisałem więcej mi się nie chce
Co do poprzedniego artykułu debile
Gdzie chodził po wodzie jak Jezus
Gdzie go kudłaty ratował
Jedyne ci się zgadza to ze ze statku skoczył wy debile bez pomyslunku
Pajace po ........e
Mariusz [89.230.***.***] dodano: 05.01.2019, 09:13 #2
Ależ to nędzna kompozycja i mozolne wykonanie... Nic z tego nie będzie...
Axl [89.230.***.***] dodano: 05.01.2019, 09:30 #3
Masz rację Konrad to wszystko żałosne
Hollow [178.43.***.***] dodano: 05.01.2019, 14:02 #4
Cholera. Słabe to jest. Szkoda...
A Chinese Demovracy to świetny album, mimo że totalnie zjechany przez większość ludzi.
Bartek11 [5.173.***.***] dodano: 05.01.2019, 15:26 #5
NUDAAAAAA!!!!!!
Snaggletooth [79.184.***.***] dodano: 05.01.2019, 16:45 #6
Panowie komentujący chyba nie zarejestrowali że to wszystko zostało wykonane na potrzeby jakiejś bajki więc nie oczekujcie tutaj jakichś fajerwerek...
Slawek [194.177.***.***] dodano: 05.01.2019, 20:34 #7
Podoba mi się! Czysty rockandroll. Znakomicie pasuje do tej kreskówki. I nie ma co traktować tego jako potencjalny nowy kawałek GNR. Cieszy że coś nowego od Axla wreszcie wyszło. Fajne fajne, nie marudzić.
Axl Mysia [83.22.***.***] dodano: 05.01.2019, 21:07 #8
No ale gdzie jest Myszka Miki? i czemu on jest taki chudy? , jestem bardzo rozczarowany, po takiej kreskówkowej akcji spodziewałem się więcej!!!
ego65 [93.105.***.***] dodano: 06.01.2019, 13:48 #9
Słabe i nudne.
thecrow6 dodano: 06.01.2019, 17:27 #10
Bardzo fajny kawałek. Pierwsze lody przełamane i oby teraz Axl poszedł za ciosem i wziął się za nagrywanie płyty.
Piotrek [88.156.***.***] dodano: 06.01.2019, 21:45 #11
Widać Axl lubi Looney Tunes. Przed koncertami leciała ich animacja. Kompozycja idealnie nadająca się do kreskówki. Nie oczekujmy dzieła na miarę ..... i tu można wstawić swojego faworyta.