terazmuzyka.pl
Pitbulek 2122V  
mg | 24 grudnia 2018
2

Axl Rose i Mickey Rourke parą świętującą rocznicę ślubu? Żart w amerykańskiej telewizji

Podczas niedawnej walki bokserskiej teleiwzyjna kamera uchwyciła w jednym kadrze dwóch amantów lat 80. – Axla Rose’a i Mickey Rourke’a. Tego trzeba było internetowym twórcom memów!

Powiedzieć, że Axl Rose i Mickey Rourke najlepsze lata mają już za sobą, to nic nie powiedzieć. Do obu w latach 80. i 90. wzdychały nastolatki. Czas mija, ludzie się zmieniają, ale tych dwóch najwyraźniej wciąż myśli, że są ikonami seksu. Tak się złożyło, że obaj panowie spotkali się podczas walki bokserskiej pomiędzy Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. Kamera uchwyciła dwóch podstarzałych amantów i się zaczęło...

Guns N' Roses nie wrócili do studia. Axl Rose nagrywa solo?

W interenecie pojawiły się dziesiątki memów, ale wydaje się, że najbardziej pomysłowy okazał się pewien Amerykanin, który wysłał zdjęcie do lokalnej telewizji. Konkretnie do programu, w którym widzowie mogą składać życzenia znajomym i najbliższym – z okazji urodzin, rocznic ślubu i innych. Zwykle na jedno zdjęcie poświęcone jest kilka sekund.

Axl i Rourke zostali na okazję emisji mianowani „Maxem i Geraldine Bailey”, a z zaprezentowanego przez lektora opisu wynika, że świętują 50. rocznicę ślubu:

 

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kim oni są? [83.22.***.***] dodano: 25.12.2018, 22:03 #1
ktoś fajnie napisał w demotach że wyglądają jak dwie stare homo babki prowadzące antykwariat,ale się uśmiałem,bo rzeczywiście tak wyglądają.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Pitbulek 484V  
5

Robbie Williams żył w nawiedzonym domu i rozważał samobójstwo

rf | fot. Дмитрий Садовников | 12 lipca 2019
Pitbulek 1354V  
1

Kirk Hammett (Metallica) przyznał, że boi się horrorów

rf | | fot. Gage Skidmore | 9 lipca 2019
Pitbulek 7049V  
2

Ronnie James Dio jednym zdaniem zgasił Davida Draimana z Disturbed

rf | fot. Adam Bielawski | 13 czerwca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group