terazmuzyka.pl
Koncerty 490V  
rf | fot. Ross Halfin | 5 sierpnia 2019
0

Baroness wystąpi w Krakowie [DATA, BILETY]

Zespół Baroness przyjedzie na swój koncert do Krakowa. Grupa zagra w październiku.

Baroness wystąpi w krakowskim klubie Kwadrat. Grupa da koncert 28 października 2019 roku w ramach trasy promującej album „Gold & Grey”, który ukazał się w czerwcu tego roku. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 9 sierpnia o godzinie 10.00, a 7 sierpnia o 10.00 ruszy przedsprzedaż dla klientów City Handlowy.

Nie będzie to jedyny koncert Baroness w tym roku w Polsce. Dzień później, 29 października, grupa wraz z Danko Jones będzie supportować zespół Volbeat podczas koncertu na COS Torwar w Warszawie.

Volbeat to multiplatynowy duński zespół, w skład którego wchodzą Michael Poulsen (gitara/wokal), Rob Caggiano (gitara), Kaspar Boye Larsen (basista) i Jon Larsen (perkusja). Jego najnowszy album, zatytułowany „Rewind, Replay, Rebound”, ukazał się nakładem Vertigo Records 2 sierpnia.

Album opiera się na ich wyraźnym, psychobilly, punk-rockowym brzmieniu rock'n'rollowym, z którego zespól jest znany, a jednocześnie usłyszeć na nim można nowe, kreatywne dźwięki.

Volbeat wielokrotnie występował w Polsce zarówno w klubach jak i na festiwalach i zawsze cieszył się ciepłym przyjęciem polskich fanów.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group