terazmuzyka.pl
Newsy 925V  
mg | 7 listopada 2018
0

Behemoth będzie grał nową płytę w całości na koncertach? Nergal odpowiada

Album „I Loved You At Your Darkest” spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów i recenzentów, ale czy Behemoth pokusi się o wykonywanie go w całości podczas koncertów?

Akcja promocyjna najnowszej płyty Behemotha „I Loved You At Your Darkest” ruszyła pełną parą. O albumie, inspiracjach, teledyskach i wielu innych sprawach opowiedział na łamach listopadowego „Teraz Rocka” lider formacji, Adam Nergal Darski. Pismo trafiło do kiosków kilka dni temu, ale można je znaleźć również w naszym sklepie internetowym.

Wśród poruszonych przez Nergala i Roberta Filipowskiego tematów znalazł się przede wszystkim ten dotyczący wspomnianej, najnowszej płyty zespołu. Wielu fanów zastanawia się, czy Behemoth będzie grał „I Loved You At Your Darkest” na koncertach w całości, podobnie jak czynił to z „The Satanist”? Lider zespołu odpowiedział:

Rozmawiałem o tym z Orionem. Siedzieliśmy nad setlistą i powiedział o jednym z utworów: Możemy go zostawić, jak będziemy grali całą płytę (śmiech). Sam jeszcze nie wiem, czy będziemy ją grali w całości. Dopiero będziemy obserwować, co się z nią dzieje. Tak jak było z „The Satanist”. Podobało mi się jak Morbid Angel grał cały „Covenant”, ale sam nie lubię tego robić. Mam wracać do płyty „Grom” i grać ją w całości, gdy jestem siwy i prawie łysy? Nie chciałbym jechać tylko na sentymencie, żeby zarobić na emeryturę. To, co było 20 lat temu jest dla mnie bardzo ważne i szanuję całą swoją twórczość, nawet tę wybitnie ułomną i prymitywną z początków działalności. Ale wolę skupić się na tym, co świeże i aktualne. Nie znaczy, że nigdy nie zrobimy na przykład Demigod Anniversary Tour, ale na razie nie mam takich planów. Jesteśmy zbyt zajęci tworzeniem nowego.

- odparł wokalista.

Wspomniany, obszerny wywiad to tylko jedna z wielu atrakcji, które przygotowaliśmy w nowym numerze naszego pisma. Poza Behemothem, jego bohaterami są między innymi: Alice in Chains, Jack White, Maciej Maleńczuk, Roger Waters, Nirvana czy Riverside... Zapraszamy do kiosków!

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 149V  
Newsy 1133V  
14

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group