terazmuzyka.pl
Newsy 1333V  
mg | 10 sierpnia 2018
1

Behemoth ocenzurował swój teledysk [WIDEO]

W serwisie YouTube pojawiła się nowa, ugrzeczniona wersja teledysku do najnowszego utworu zespołu Behemoth – „God=Dog”. To zapowiedź ich kolejnej studyjnej płyty.

Nowy album zespołu Behemoth ukaże się 5 października 2018 roku pod tytułem „I Loved You At Your Darkest”. Jakiś czas temu poznaliśmy pierwszy utwór zapowiadający płytę, zatytułowany „God=Dog”.

Behemoth opublikował klip do „God=Dog” [18+]

Grupa opublikowała kilka dni temu kontrowersyjny, pełen krwi i nagości teledysk. Ponieważ taka odważna wizualizacja nie wszystkim odpowiada, zespół opublikował właśnie wersję ocenzurowaną:

Poniżej możecie zapoznać się z tracklistą oraz okładką nowego wydawnictwa.

 1. Solve
 2. Wolves ov Siberia
 3. God = Dog
 4. Ecclesia Diabolica Catholica
 5. Bartzabel
 6. If Crucifixion Was Not Enough…
 7. Angelvs XIII
 8. Sabbath Mater
 9. Havohej Pantocrator
 10. Rom 5:8
 11. We Are the Next 1000 Years
 12. Coagvla

Natomiast już w kwietniowym numerze „Teraz Rocka” znalazł się obszerny wywiad z Adamem Nergalem Darskim (przeprowadzony przez Roberta Filipowskiego), w którym uchylił rąbka tajemnicy odnośnie kolejnego albumu:

Gdy tłumaczyłem chłopakom, jak ta płyta będzie wyglądała, mówiłem, że rzeczy, które były rockowe na „The Satanist” będą jeszcze bardziej rockowe, a te dzikie i szalone będą jeszcze dziksze i bardziej szalone. [...]

Na nowej płycie są rzeczy po prostu punkowe, a obok nich progresywne, na które to słowo kiedyś reagowałem wysypką. Mamy na płycie stricte progresywne fragmenty, bawimy się dynamiką, synkopami, na co parę lat temu bym nie wpadł. Wciąż jesteśmy jednak zespołem ekstremalnym i to piękne, że w ramach naszej ekstremy możemy poszerzać granice.

Behemoth będzie promował nową płytę na koncertach, w tym między innymi na drugiej odsłonie festiwalu „Merry Christless”, który odbędzie się w grudniu w trzech polskich miastach.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Szara Materia [83.26.***.***] dodano: 11.08.2018, 09:16 #1
instagramowy tchórz,co?
Zobacz także
Newsy 119V  
Newsy 260V  
0

Bokassa, zespół grający w trasie z Metallicą, zapowiedział nowy album [WIDEO]

mg | fot. Thomas Stavø Johnstone | 24 kwietnia 2019
Newsy 914V  
0

Kortez zapowiada nowe wydawnictwo

rf | fot. Facebook | 24 kwietnia 2019
Newsy 651V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group