terazmuzyka.pl
Newsy 1308V  
rf | 2 sierpnia 2018
10

Behemoth. Nowy utwór i szczegóły nowej płyty [AUDIO]

Znamy już wszystkie szczegóły nowego albumu zespołu Behemoth, który ukaże się na początku października. Poznaliśmy też utwór promujący płytę.

Nowy album zespołu Behemoth ukaże się 5 października 2018 roku pod tytułem „I Loved You At Your Darkest”. Poznaliśmy pierwszy utwór zapowiadający płytę, zatytułowany „God=Dog”.

Behemoth zapowiedział trasę koncertową po Europie

Poniżej możecie zapoznać się z tracklistą oraz okładką nowego wydawnictwa.

  1. Solve
  2. Wolves ov Siberia
  3. God = Dog
  4. Ecclesia Diabolica Catholica
  5. Bartzabel
  6. If Crucifixion Was Not Enough…
  7. Angelvs XIII
  8. Sabbath Mater
  9. Havohej Pantocrator
  10. Rom 5:8
  11. We Are the Next 1000 Years
  12. Coagvla

Tutaj natomiast możecie wysłuchać utworu „God=Dog”, zwiastującego płytę.

Ostatnio natomiast zaprezentował premierowe utwory swoim fanom w... szwedzkiej kaplicy, która znajduje się w mieście Gavle.

Natomiast już w kwietniowym numerze „Teraz Rocka” znalazł się obszerny wywiad z Adamem Nergalem Darskim (przeprowadzony przez Roberta Filipowskiego), w którym uchylił rąbka tajemnicy odnośnie kolejnego albumu:

Gdy tłumaczyłem chłopakom, jak ta płyta będzie wyglądała, mówiłem, że rzeczy, które były rockowe na „The Satanist” będą jeszcze bardziej rockowe, a te dzikie i szalone będą jeszcze dziksze i bardziej szalone. [...]

Na nowej płycie są rzeczy po prostu punkowe, a obok nich progresywne, na które to słowo kiedyś reagowałem wysypką. Mamy na płycie stricte progresywne fragmenty, bawimy się dynamiką, synkopami, na co parę lat temu bym nie wpadł. Wciąż jesteśmy jednak zespołem ekstremalnym i to piękne, że w ramach naszej ekstremy możemy poszerzać granice.

Behemoth będzie promował nową płytę na koncertach, w tym między innymi na drugiej odsłonie festiwalu „Merry Christless”, który odbędzie się w grudniu w trzech polskich miastach.

Komentarze (10)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ulver [89.64.***.***] dodano: 02.08.2018, 13:09 #1
Kompozycja - świetna, tyleż ekstremalna, co nowofalowa i klimatyczna...
Pokaż odpowiedzi (1)
Vampirro dodano: 02.08.2018, 14:02 #3
"Wolves ov Siberia" - tutaj umieścili te swoje słynne "ov". Swoją drogą tytuł brzmi jak Powerwolf.
crim [87.206.***.***] dodano: 02.08.2018, 20:51 #4
Nie znam się na takiej muzyce przyznaję, ale to mi się spodobało. Lubię Darskiego. Sprawia wrażenie bardzo normalnego wbrew pozorom. Chociaż być może przesadza z tym satanizmemUśmiech, ale z drugiej strony czym by była jego muzyka bez tego. Brzmi rzeczywiście jak z samego dna piekła hehe.
Blitz [89.188.***.***] dodano: 02.08.2018, 21:48 #5
Dlaczego usunęliście mój komentarz? Cenzura? Serio? Bo napisałem, że Behemoth się wypalił? Czy, że za mało skupiają się na sferze muzycznej, i tekstowo przypominają domokrążców z Biblią Szatana? Uwielbiałem ich kiedyś. Teraz mnie po prostu nudzą. A w Was, za usuwanie komentarzy, tracę wiarę.
Pokaż odpowiedzi (1)
Metal lat 90' [89.188.***.***] dodano: 03.08.2018, 00:29 #7
Usunęliście moje 2 posty, tylko dlatego, że nie pieję z zachwytu nad nowym czymś Behemotha. To, że uważam to za zbyt nudne dla mojego wyrafinowanego i wypracowanego na przestrzeni 30 lat smaku muzycznego, postanowisliscie to ocenzurować. PRL jesteście i NIC więcej . Oczekujecie komentarzy, ALE TYLKO ZGODNYCH Z NURTEM. DLA MNIE JESTEŚCIE SKOŃCZENI. I DLA WIELU INNYCH, BO ZAMIERZAM Z TYM PÓJŚĆ DALEJ. A DLA CENZORÓW MAM TYLKO JEDNO PRZESŁANIE: UTONIECIE. WALCIE SIĘ!!! ŻADNA "TYLKO MUZYKA", ŻADEN "TYLKO ROCK". TYLKO POLITYKA (ZGODNA Z NURTEM). ZACZNIJCIE RECENZOWAĆ FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ. TYLKO DO TEGO SIĘ NADAJECIE.
Blitz [89.188.***.***] dodano: 03.08.2018, 00:35 #8
Baaaaardzo zabawne! Mój komentarz z 21:48, pojawił się dopiero o 00:30. GOŃCIE SIĘ. PO 2 KRYTYCZNYCH WOBEC WAS WPISACH. JESTEŚCIE I TAK SKOŃCZENI.
Andrzej [94.254.***.***] dodano: 03.08.2018, 12:19 #9
Są granice kiczu