terazmuzyka.pl
Newsy 2352V  
szy | 22 czerwca 2018
2

Behemoth „skradł” show formacji Lamb of God. Nikt się tego nie spodziewał! [WIDEO]

Dwa dni temu zakończyła się pierwsza część amerykańskiej pożegnalnej trasy koncertowej formacji Slayer. Grupa do pomocy wzięła m.in. Nergala i spółkę. W trakcie występu Lamb of God, innego supportu, w Austin doszło do niecodziennej sytuacji. 

Jedna z najważniejszych grup w historii metalu w tym roku rozpoczęła swoją pożegnalną trasę koncertową. Slayer, między 10 maja, a 20 czerwca, zagrał w największych miastach w USA oraz Kanadzie, w ramach pierwszej części objazdu Ameryki. Na jednej scenie, oprócz Toma Arayi i spółki, grały także inne zespoły: Testament, Lamb of GodAnthrax oraz Behemoth. 

Rob Halford, Tobias Forge i Nergal powołają wspólny projekt?

W trakcie ostatniego koncertu, który odbył się w środowy wieczór w Austin, doszło do niezwykle zabawnej sytuacji. Podczas występu grupy Lamb of God w pewnym momencie pojawili się członkowie Behemotha przebrani za... baranki (nawiązanie do nazwy ekipy Randy'ego Blythe'a) i zaczęli tańczyć, na wzór zabawy Ring Around the Rosie. Wspomniany moment udostępnił, na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, Nergal:

 

U had it coming @lambofgod ...

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Muzycy formacji Slayer wrócą do koncertowania już 26 lipca - właśnie wtedy rozpocznie się druga część amerykańskiej trasy składająca się z 20 koncertów. Potrwa ona do 26 sierpnia. W roli supportów praktycznie bez zmian - zamiast grupy dowodzonej przez Adama Nergala Darskiego, zaprezentuje się formacja Napalm Death

Natomiast, co najistotniejsze z naszego punktu widzenia, grupa zagra w tym roku również w Polsce. Slayer przyjedzie do naszego kraju 27 listopada i wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Towarzyszyć jej będą następujące zespoły Lamb Of God, Anthrax i Obituary. Europejska odsłona pożegnalnej trasy Slayera rozpocznie się 1 listopada w Dublinie. Ostatni koncert odbędzie się natomiast 8 grudnia w Helsinkach. 

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
naryh [83.26.***.***] dodano: 22.06.2018, 19:56 #1
trzeba było się za penisy przebrać...
thank you from thoe mountain [77.111.***.***] dodano: 22.06.2018, 21:57 #2
"Skradł" to angielski idiom.
Zobacz także
Newsy 641V  
0

Korn zagra z byłym perkusistą?

rf | 22 lutego 2019
Newsy 218V  
0

Trasa hologramu Amy Winehouse przełożona

rf | fot. Rama | 21 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group