terazmuzyka.pl
Newsy 2030V  
szy | 14 kwietnia 2018
1

Behemoth udostępnia swój „najbardziej spektakularny” teledysk [WIDEO]

W sieci pojawił się właśnie nowy teledysk grupy. Adam Nergal Darski w wywiadzie dla „Teraz Rocka” stwierdził, że jest to „najlepszy” wideoklip w historii Behemotha. 

Wczoraj swoją premierę miało nowe koncertowe wydawnictwo formacji Behemoth zatytułowane „Messe Noire”. Znajdziemy na nim m.in. teledysk do utworu „O Father O Satan O Sun!”, który można również obejrzeć na oficjalnym kanale grupy na YouTubie. 

Kultowa EPka Metalliki znowu w sprzedaży

W wywiadzie, który znajdziecie w najnowszym, kwietniowym numerze „Teraz Rocka”, przeprowadzonym przez Roberta Filipowskiego, Nergal powiedział:

Teledysk „O Father O Satan O Sun!” moim zdaniem jest naszym najlepszym. Oczywiście do czasu, aż wydamy kolejne, które będą trzęsieniem ziemi! Ten klip to dla mnie taka kropka nad „i”, jeśli chodzi o tę płytę [mowa oczywiście o ostatniej - „The Satanist”, przyp. szy]. Mówiłem o nim już od dwóch lat, agitowałem, mocno lobbowałem tę ideę. Sami musieliśmy pokryć koszty, ale warto było zainwestować i stworzyć najbardziej spektakularny klip Behemotha.

I dodał:

Wygląda, jakbyśmy kręcili to na Księżycu, ale nagrywaliśmy w Kotlinie Kłodzkiej w wynajętym kamieniołomie, chyba jeszcze działającym. Fantastyczne miejsce.

Z teledyskiem możecie zapoznać się poniżej:

Na wspomnianym wydawnictwie „Messe Noire”, oprócz wszystkich teledysków zrealizowanych do utworów z ostatniej studyjnej płyty „The Satanist”, fani zespołu znajdą - przede wszystkim – materiały koncertowe:

  • występ w warszawskiej Progresji, który odbył się w październiku 2016 roku - „Live Satanist” wyreżyserowany przez Dariusza Szermanowicza z Grupy13,
  • oraz bonusowy koncert „Messe Noire: Live Assault” zarejestrowany podczas festiwalu Brutal Assault, również w 2016 roku

Z kolei na płycie CD znajdzie się 9 kompozycji z warszawskiego koncertu. Materiał audio jest dostępny również na winylu: czarnym, srebrnym lub złotym. 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ULVER [89.64.***.***] dodano: 14.04.2018, 14:43 #1
Rewelacja, Nergal jest wygadany i nieco narcystyczny, jednak jeśli cokolwiek robi - idzie na całość. Brawo!
Zobacz także
Newsy 285V  
0

AC/DC zaskoczy nowym albumem

rf | 27 lutego 2020
Newsy 196V  
1

Tony Iommi opowiada, jaki kawał Black Sabbath zrobił Kiss

rf | fot. Adam Bielawski | 27 lutego 2020
Newsy 93V  
9

Rory Gallagher w Polsce we wspomnieniach brata [TYLKO U NAS]

rf | fot. John Priew | 27 lutego 2020
Newsy 1110V  
6

Paul Di'Anno zdradza, czego żałuje, a z czego jest dumny z czasów Iron Maiden

rf | fot. Silvio Tanaka - Expansão Cultura | 26 lutego 2020
Newsy 646V  
3

Megadeth wchodzi do studia

rf | 24 lutego 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group