terazmuzyka.pl
Newsy 20170V  
mg | 13 maja 2020
26

Behemoth z ostrym przekazem w nagraniu do #Hot16Challenge [WIDEO 18+]

Akcja #Hot16Challenge2 zatacza coraz szerze kręgi, a zaczynają w niej brać udział również wykonawcy metalowi. Nergal z Behemotha nie przebierał w słowach!

Nominacji do #Hot16Challenge2 doczekał się zespół Behemoth, który właśnie wykonał swoje zadanie. Nagranie zatytułowane „sqrWYsyny z Behemoth” pojawiło się w serwisie YouTube, a Nergal postanowił wykorzystać okazję do przekazania swojego stanowiska w sprawie bieżących wydarzeń.

Wojciech Mann pozamiatał w nagraniu do #Hot16Challenge [WIDEO]

Lider zespołu nie przebierał w słowach, dlatego nagranie jest skierowane tylko do osób pełnoletnich:

Czym jest #hot16challenge2? To wyzwanie zapoczątkowane przez naszych rodzimych raperów, a konkretnie Solara. Akcja polega na nagraniu wideo, na którym raperzy wykonują tzw. „szesnastkę”, czyli szesnaście wersów, oraz nominowanie do akcji kolejnych osób. Każdy uczestnik ma na wykonania zadania zaledwie 72 godziny.

Akcja nabrała tak dużego rozpędu, że już dawno wyszła poza środowisko raperów. Swoje teksty prezentują aktorzy, youtuberzy, wykonawcy z innych gatunków, czy – jak to miało miejsce w ostatnich dniach – politycy. Przy okazji akcji uruchomiona została zbiórka pieniędzy w serwisie Siepomaga.pl


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (26)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Dyngus [217.96.***.***] dodano: 13.05.2020, 20:24 #1
ciekawie na co pójdą te pieniądze? nie ma to jak podpinać się pod rzekomą pomoc dla innych, drąc gębę o wolności,prawie do aborcji (?) (51sekunda), naprawdę co za hipokryzja, trzeba się wreszcie określić, albo kogoś krzywdzimy albo pomagamy i ratujemy ludzkie życia, niestety ktoś kto jest na poziomie 15 latka chyba tego nie zrozumie, a to oczywiście wszystko przez pis? to chyba po to ta akcja powstała? żeby sobie pokrzyczeć na rządzących? tak swoją drogą to marna kopia Ice Bucket Challenge, tam przynajmniej ludzie się śmiali, mieli poczucie humoru, nie było żadnego obrażania kogokolwiek, a tutaj w Polsce, typowa mentalność, zjechać, naubliżać, i wywołać tanią sensację, wstyd.
Pokaż odpowiedzi (4)
I [91.205.***.***] dodano: 14.05.2020, 07:26 #6
Brawo brawo ! Ten właśnie ,,#hot16challenge2,, to znakomita promocja ,,Teraz Rock ,, oraz muzyki łagodzącej obyczaje. Wszak ,,to twarz z okładki,, Waszego pisma, a ładunek pozytywnych emocji, jakie ze sobą niesie, przesporzy przecierz licznych czytelników. Prezydenci postępowych miast, już zamawiają prenumeraty do nowo otwartych przedszkoli, a to dopiero początek. Aha, dziękuję, wiem też już na kogo głosować w ,,Wyborach Prezydenckich,, , bo nie wiedziałem. Lubię jak ktoś mi podpowiada. Gdy ,,wasi,, prowadzili w sondażach, usłyszałem : ,,Zabierz babci dowód,, , to zabrałem... Gdy ,,nasi,, prowadzili w sondażach, usłyszałem : ,, Nie świruj, idź na wybory,, , to poszedłem... Tylko te nowe nominacje...Tu się rozczarowałem. Bo pomyślałem, , że już czas na ,,gangsta rap Michnika i Kiszczakowej z fristajlem Bolka,, .
GPS67 dodano: 14.05.2020, 09:52 #7
Chcę taką maseczkę jak ma N.!
psss [37.30.***.***] dodano: 14.05.2020, 09:59 #8
Oj chyba niektórzy za bardzo odpłynęli. Twórcy tej akcji raczej nie takie przekazy mieli na myśli.
No Ale cóż...
Marcin [83.25.***.***] dodano: 14.05.2020, 11:06 #9
Ale to nic odkrywczego, że popłynęli. Polacy mają to do siebie, ze demokrację i wolność rozumieją nie jako realizowanie siebie tylko deptanie i opluwanie tych co poglądy mają inne, samymi mając się za niosących kaganek oświaty, postępu i itd.

Ale jeszcze bardziej boli, że takie coś ma odbiorców, którzy biorą to na poważnie. I nie chodzi tu o samego Darskiego, ale o całą tą śmietankę kulturowo - intelektualno - polityczną, z lewa, z prawa, z centrum.
34-latek [83.26.***.***] dodano: 14.05.2020, 15:58 #10
Dramatyczna akcja, wiadomo od kogo się zaczynająca. Zamiast zrobić normalną zbiórkę, to jak zawsze tym pseudo muzykom się nudzi i wymyślają akcje pod publiczkę, żeby zmienić obraz nędzy, czyli muzyki jaką tworzyli, a za nimi poszła reszta oszołomów. Do każdego co nagrał ten dramat straciłem jakikolwiek szacunek, bo wszystko to robienie pod publiczkę, tak jak wiele rzeczy w tym kraju. Jak zwykle raperzy i inni pokazali że mają pod czaszką serek Danio a nie pomysły. Pozdrawiam tych normalnych jeszcze.
ann [31.60.***.***] dodano: 14.05.2020, 16:01 #11
Ze skandalistów wolę nawet Konkwista88, którzy w swoim czasie sprzedawali w Polsce więcej egzemplarzy, niż Behemoth kiedykolwiek
mr slayer [89.64.***.***] dodano: 14.05.2020, 16:03 #12
gdzie można kupić antymaseczkę z teledysku ? i czy za noszenie takiej grozi mandat i czy niebieski doradzi żeby ją zdjąć to nie będzie mandatu heh
Pielegniarka [188.146.***.***] dodano: 14.05.2020, 17:07 #13
Twoja wolność moj kolejny chory
Koneser kremówek [37.47.***.***] dodano: 14.05.2020, 18:07 #14
Ach te piękne czasy z przed kilku tygodnj kiedy ten chalenge był akcją mającą na celu zachęcanie do wspierania służby zdrowia i dodania otuchy ludziom siedzących w domu z powodu emidemii a nie wylewanie swoich politycznych wymiotów dla podkręcenia atmosfery. Ale ch*j. Po co wspomnieć o zarażonych i wirusie. Przecież ważniejsze jest j*banie PiS-u i ch*j z tym niektórzy nie dożyją chwili ich obalenia i co z tego że to z myślą o nich powastała ta inicjatywa
debil [31.2.***.***] dodano: 14.05.2020, 18:26 #15
obrzydliwy gnom. jeśli zobaczę go na okładce Teraz rocka nie kupię ścierwa
Pokaż odpowiedzi (2)
jabco40 [83.23.***.***] dodano: 14.05.2020, 19:14 #18
A nergal siedzi , czyta te komenty ,cieszy puche i bije przy tym konia. Bo o to właśnie mu chodziło. Czyż nie panie Darski?
Kato [95.40.***.***] dodano: 14.05.2020, 21:15 #19
Wiem że się czepiam ale "mazura z mazur"??? Olsztyn to nie Mazury, Olsztyn jest na Warmii
Tomasz Machowski dodano: 14.05.2020, 21:47 #20
Sama prawda kolego Adamie.Pozdrawiam
Maciej [37.47.***.***] dodano: 15.05.2020, 00:00 #21
a jednak jestes koles popierd0lony Język
bedzie ryczal na starosc....
Szc [86.18.***.***] dodano: 15.05.2020, 02:39 #22
Słabiutko, nic tu mocnego nie było, wykonanie też przeciętne, podkład bardzo fajny. Jeśli mowa o dobrych #hot16 to warto posłuchać „Piguły” z the analogs. Tam jest przekaz i moc.
Szc [86.18.***.***] dodano: 15.05.2020, 02:41 #23
Słabiutko, nic tu mocnego nie było, wykonanie też przeciętne, podkład bardzo fajny. Jeśli mowa o dobrych #hot16 to warto posłuchać „Piguły” z the analogs. Tam jest przekaz i moc.
ja [89.229.***.***] dodano: 15.05.2020, 23:23 #24
sventevita w to nie mieszaj .znow nie pamietasz w co wierzysz .miej kokainy zyczca koledzy
dragstrip [194.106.***.***] dodano: 17.05.2020, 09:39 #25
Oj, chyba Hołownia nie przyjmie nominacji.
Doda [217.97.***.***] dodano: 02.06.2020, 18:30 #26
Jebać cwela