terazmuzyka.pl
Newsy 989V  
rf | 26 listopada 2018
1

Behemoth zagrał z perkusistą Fall Out Boy [WIDEO]

Nergal pochwalił się na swoim Instagramie filmem, w którym jeden z utworów Behemotha wykonuje perkusista Fall Out Boy.

Podczas próby dźwięku i meet and greet przed koncertem Behemotha w Portland, za bębnami zasiadł Andy Hurley z Fall Out Boy. Wykonał razem z zespołem utwór „Ora Pro Nobis Lucifer”, pochodzący z płyty „The Satanist”.

Nergal na swoim Instagramie opublikował film z tego wydarzenia, komentując:

Czy słyszeliście o Fall Out Boy? Andy dołączył do nas podczas próby dźwięku i zagrał „Ora Pro Nobis Lucifer”. Wymiata, jak cholera.

Film z tego występu możecie obejrzeć poniżej.

Behemoth właśnie zakończył pierwszą część amerykańskiej trasy koncertowej, promującej album „I Loved You At Your Darkest”. Przed zespołem aktualnie są trzy koncerty w Polsce, w ramach Merry Christless, które odbędą się w dniach 14-16 grudnia, kolejno w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Na początku 2019 roku grupa natomiast wyruszy w europejską część trasy koncertowej.

Czy Behemoth planuje zagrać kiedyś na żywo „I Loved You At Your Darkest” w całości? W wywiadzie dla „Teraz Rocka” Nergal odpowiedział:

Rozmawiałem o tym z Orionem. Siedzieliśmy nad setlistą i powiedział o jednym z utworów: Możemy go zostawić, jak będziemy grali całą płytę (śmiech). Sam jeszcze nie wiem, czy będziemy ją grali w całości. Dopiero będziemy obserwować, co się z nią dzieje. Tak jak było z „The Satanist”. Podobało mi się jak Morbid Angel grał cały „Covenant”, ale sam nie lubię tego robić. Mam wracać do płyty „Grom” i grać ją w całości, gdy jestem siwy i prawie łysy? Nie chciałbym jechać tylko na sentymencie, żeby zarobić na emeryturę. To, co było 20 lat temu jest dla mnie bardzo ważne i szanuję całą swoją twórczość, nawet tę wybitnie ułomną i prymitywną z początków działalności. Ale wolę skupić się na tym, co świeże i aktualne. Nie znaczy, że nigdy nie zrobimy na przykład Demigod Anniversary Tour, ale na razie nie mam takich planów. Jesteśmy zbyt zajęci tworzeniem nowego.

Wywiad z Nergalem możecie przeczytać w listopadowym numerze „Teraz Rocka” jeszcze tylko dzisiaj dostępnym w kioskach.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
nergaltopala [83.22.***.***] dodano: 29.11.2018, 19:56 #1
wali mnie to.
Zobacz także
Newsy 169V  
0

Trupa Trupa opublikowała teledysk promujący nowy album

rf | fot. Michał Szlaga | 23 maja 2019
Newsy 636V  
9

Adam Lambert mówi, czy nagra z Queen płytę

rf | fot. DianaKat1 | 22 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group