terazmuzyka.pl
Film / serial 853V  
mg | 10 lipca 2019
0

Beyoncé zaprezentowała utwór przygotowany do nowej odsłony „Króla lwa” [AUDIO]

Beyoncé nie tylko udzieliła głosu jednej z postaci w amerykańskiej wersji „Króla lwa”, ale również przygotowała utwór, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu.

„Król lew” trafi do kin 19 lipca 2019 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jon Favreau, a za muzykę Hans Zimmer. Prace nad filmem ruszyły w 2017 roku. Pierwszy zwiastun nowej wersji został obejrzany ponad 224 miliony razy w ciągu 24 godzin, stając się drugim najchętniej oglądanym trailerem w historii zaraz po „Avengers: Infinity War” z 2017 roku, prześcigając trailery takich filmów jak „To” czy „Thor: Ragnarok”.

Niedawno pojawiały się kolejne spoty zapowiadające nową wersję „Króla lwa”, a teraz w sieci zaprezentowano utwór „Spirit”, który na potrzeby produkcji nagrała Beyoncé:

„Król lew” z 1994 roku to jeden z najpopularniejszych filmów animowanych z wytwórni Disneya. Opowieść o przygodach Simby, syna Mufasy, zarobiła prawie miliard dolarów na całym świecie, stając się drugim najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów (aktualnie spadł na pozycję 39.) oraz najlepiej zarabiającą animacją. Film zdobył też dwa Oscary i Złotego Globa.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group