terazmuzyka.pl
Film / serial 234V  
mg | 19 lutego 2020
1

Billie Eilish wykonała piosenkę do nowego Bonda podczas BRIT Awards [WIDEO]

Opublikowana niedawno kompozycja „No Time To Die”, która powstała na potrzeby nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda, w końcu doczekała się interpretacji na żywo.

Billie Eilish była jedną z gwiazd gali BRIT Awards, czyli wręczenia nagród Brytyjskiego Przemysłu Fonograficznego. Impreza odbyła się wczoraj w londyńskiej O2 Arenie. Artystka zaprezentowała swoją najnowszą kompozycję, czyli przygotowaną na potrzeby filmu o tym samym tytule piosenkę „No Time To Die”.

Jest to pierwsze wykonanie na żywo utworu od czasu jego niedawnej publikacji. Podczas występu wraz z artystką wystąpili jej brat Finneas, Hans Zimmer oraz Johnny Marr. Poniżej nagranie opublikowane na kanale YouTube Billie Eilish:

25 film o przygodach Jamesa Bonda będzie miał swoją premierę 3 kwietnia 2020 roku. Będzie to ponadto ostatnia produkcja, w której główną rolę zagra Daniel Craig. Aktor oficjalnie ogłosił, że kończy swoją przygodę z filmami o Bondzie. Poza nim, na ekranie zobaczymy między innymi Ralpha FiennesaLea SeydouxNaomie Harris czy Jeffreya Wrighta

Na produkcję filmu wydano rekordowe 250 milionów dolarów


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Puppet Master [217.96.***.***] dodano: 19.02.2020, 10:36 #1
Piejo kur.y piejo ni mają koguta...
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group