terazmuzyka.pl
Newsy 304V  
mg | 9 grudnia 2019
2

Billie Eilish wyreżyserowała teledysk do utworu „xanny” [WIDEO]

Nie mająca jeszcze 18 lat Billie Eilish zrobiła kolejny krok w swojej karierze. Poza nagrywaniem płyt, zajęła się również reżyserią swojego najnowszego teledysku.

Trzeba przyznać, że kariera Billie Eilish rozwija się w zastraszającym tempie. Wystarczy wspomnieć, że mająca zaledwie 17 lat artystka w ubiegłym miesiącu otrzymała sześć nominacji do Grammy i stała się najmłodszą piosenkarką, która otrzymała nominacje w czterech głównych kategoriach.

Billie Eilish przyznała, że nie zna Van Halen. Muzyk zespołu skomentował!

Jej płyty sprzedają się w niesamowitym tempie, a kolejne utwory mają miliony odtworzeń w serwisach streamingowych i na YouTube. Na tym ostatnim serwisie pojawił się właśnie nowy klip. Teledysk na potrzeby „xanny” wyreżyserowała sama... Billie Eilish. Był to oczywiście jej debiut w tej roli. Sprawdźcie, jak sobie poradziła:

Opublikowany w tym roku przez Billie Eilish album „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” okazał się ogromnym sukcesem – jest już najlepiej sprzedającym się albumem 2019 roku w Stanach Zjednoczonych, jak również najpopularniejszym debiutem amerykańskiego artysty tej dekady.

Billie Eilish to 17-letnia piosenkarka pochodząca z Los Angeles. Ma na swoim koncie tylko jeden album długogrający, a jest nim wspomniany „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”. Płyta ukazała się pod koniec marca tego roku.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
FOK [178.217.***.***] dodano: 09.12.2019, 13:38 #1
Nooo narobiła się przy tym w ciul. A tak na marginesie - jak ona robi ciągle te na wpół otwarte/zamknięte oczy? Czy to się jakoś operacyjnie robi, jakieś prochy bierze, jakaś specjalna dieta?
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 617V  
3

Sean Reinert (Death, Cynic) nie żyje

rf | fot. Shadowgate | 26 stycznia 2020
Newsy 169V  
0

Trupa Trupa zapowiada nowe wydawnictwo

rf | fot. Michał Szlaga | 25 stycznia 2020
Newsy 489V  
Newsy 866V  
0

Joe Payne (eks Nile, Divine Heresy) nie żyje

rf | fot. Shadowgate | 25 stycznia 2020
Newsy 257V  
3

HammerFall zaprasza na koncerty w Polsce [WIDEO]

mg | fot. Robert Tüchi | 23 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group