terazmuzyka.pl
Film / serial 1124V  
rf | 27 lutego 2019
0

Biografia Teda Bundy'ego z Jamesem Hetfieldem w polskich kinach [DATA PREMIERY]

Film „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” trafi do polskich kin. Znamy już datę polskiej premiery i polski zwiastun filmu.

Polski tytuł tego filmu to „Podły, okrutny, zły”. Opowiada on o seryjnym mordercy Tedzie Bundym, a James Hetfield wcielił się w policjanta, Boba Waywarda. W rolach głównych ujrzymy Lily Collins, Johna Malkovicha, Jima Parsonsa oraz Haley Joel Osment

Film trafi do polskich kin 10 maja 2019 roku, a jego dystrybutorem jest Best Film. Poniżej możecie obejrzeć polski zwiastun filmu.

Reżyserem filmu jest Joe Berlinger, który w 2004 roku współtworzył z Bruce’em Sinofskym film dokumentalny „Some Kind Of Monster”, dokumentujący pracę nad albumem „St. AngerMetalliki. Tak Berlinger mówi o Jamesie Hetfieldzie, który wcielił się w filmie w rolę policjanta:

Spędziwszy z nim i resztą Metalliki setki godzin na planie, mogłem poczuć jego charyzmę i niezwykłą osobowość. Czułem, że będzie potrafił wnieść tę moc i magnetyzm do roli filmowej, ucieszyłem się więc, kiedy zgodził się zagrać w filmie.

Chociaż będzie to filmowy debiut aktorski Jamesa Hetfielda na dużym ekranie, wokalistę Metalliki mogliśmy usłyszeć podkładającego głos w kreskówkach „South Park” i serii „The Simpsons”, gdzie zagrał samego siebie. W 2017 roku Hetfield wystąpił też w roli narratora w filmie dokumentalnym „Addicted To Porn: Chasing The Cardboard Butterfly” traktującym o zgubnym nałogu, jakim jest oglądanie pornografii.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Mick Jagger (The Rolling Stones) wystąpi w thrillerze

rf | fot. Jerzy Bednarski | 23 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group