terazmuzyka.pl
Newsy 2346V  
mg | 12 września 2017
0

Black Sabbath. Film „The End Of The End” w polskich kinach

„The End Of The End” dokumentuje ostatnią w historii trasę koncertową zespołu Black Sabbath. Zespół wszedł po raz ostatni w historii na scenę przed rodzimą publicznością w Birmingham.

Black Sabbath tego wieczoru, na wyprzedanej co do miejsca arenie, wykonało mające wpływ na parę pokoleń legendarne już utwory. Podczas retransmisji koncertu zobaczymy również ekskluzywne wywiady, w których członkowie zespołu opowiedzą, jak udało im się przez tyle lat z sukcesami funkcjonować na scenie. Poznamy również relacje panujące pomiędzy członkami zespołu – Ozzy'm Osbourne'em, Tonym Iommim i Geezerem Butlerem.

Muzycy Decapitated oskarżeni o gwałt zbiorowy

Nagranie koncertu „The End Of The End” zrealizowano 4 lutego 2017 roku w Birmingham, był to 81 koncert z kończącej karierę trasy koncertowej „The End Tour”. Decyzją zespołu, filmowa produkcja trafi do kin tylko na jeden wieczór. 

Również w Polsce

„The End Of The End” będzie można zobaczyć 11 października 2017 roku o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Jaworzno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny biletów:

  • Warszawa: 28 zł
  • Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin Wrocław: 26 zł
  • Pozostałe kina: 24 zł

Wejściówki trafiły już do sprzedaży. Można je znaleźć w kasach kinowych lub zamówić na stronie sieci. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group