terazmuzyka.pl
Newsy 1623V  
rf | 13 maja 2019
1

Black Sabbath znowu z Billem Wardem [FOTO]

Perkusista Bill Ward znowu stanął na jednej scenie z członkami Black Sabbath. Grupa podzieliła się zdjęciami.

Chociaż Black Sabbath zakończył koncertową działalność w 2017 roku, członkowie grupy spotkali się z okazji imprezy „Grammy Salutes To Music Legends” w Los Angeles, gdzie odebrali nagrodę za całokształt i obejrzeli koncert Rival Sons.

Na imprezie zjawili się Tony Iommi, Geezer Butler oraz perkusista Bill Ward, który grał w klasycznym składzie Black Sabbath, ale którego zabrakło na scenie w ostatnich latach. Gdy w 2011 roku Black Sabbath ogłosił reaktywację, miał wziąć w niej udział także Ward, jednak nie wyruszył z zespołem w trasę koncertową.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z imprezy.

Tymczasem Bill Ward zapowiada powrót do studia ze swoim zespołem Day Of Errors. Wokalista Jason Bragg powiedział w wywiadzie dla „Eric Blair Show”:

Wkrótce wejdziemy do studia nagrać więcej kawałków. Będzie je można kupić albo ściągnąć z internetu. Co do trasy, to nie sądzę, by do niej doszło. Ale niedługo wydamy nową muzykę.

Grupa Day Of Errors miała ruszyć w trasę koncertową pod koniec 2017 roku, jednak została ona odwołana po tym, jak Bill Ward trafił do szpitala przez problemy z sercem.

Perkusista już wcześniej doświadczał problemów kardiologicznych, jednak te ostatnie były innej natury, podjęto więc decyzję o hospitalizacji a także odwołaniu zaplanowanej na grudzień trasy koncertowej.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Realista [77.253.***.***] dodano: 16.05.2019, 23:49 #1
Oni się powinni nazywać our music errors albo band of errors
Zobacz także
Newsy 168V  
Newsy 264V  
1

Neil Young zapowiedział nowy album z Crazy Horse

rf | fot. 6tee-zeven | 19 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group