terazmuzyka.pl
Newsy 248V  
ag | 20 marca 2017
0

Blink-182. Najnowsza płyta w wersji deluxe

Niedawno w internecie ukazał się nowy singiel zespołu Blink-182 zatytułowany „Parking Lot” Jest to zwiastun albumu „California” w wersji deluxe.

Album „California”​ jest siódmym albumem wydanym przez Blink-182 i miał on premierę w 2016 roku. Zespół jednak postanowił wydać go w wersji deluxe, na której ma się pojawić aż 11 nowych kawałków oraz akustyczna wersja piosenki Bored To Death.

Perkusista Blink-182 oferował milion dolarów za zabicie go

Zespół tworzył swój siódmy album inspirując się Kalifornią, która jest ich miejscem zamieszkania, a nowy singiel jest dla niech swego rodzaju powrotem do czasów młodości. Piosenka Parking Lot zawiera wspomnienia z takich zdarzeń, jak włóczenie się po ulicach miasta w ciągu nocy, picie z przyjaciółmi, słuchaniu The Smiths z dziewczyną oraz przesiadywanie na tytułowym parkingu.

Tekst refrenu głosi:

Jesteśmy zapomnianą młodzieżą z przedmieścia, swobodni na ulicach Kalifornii.

Perkusista zespołu, Travis Barker, wyjaśnia, że wynikiem stworzenia płyty było odczucie potrzeby nagrania większej ilości piosenek:

Poczuliśmy potrzebę nagrania większej ilości muzyki, więc wróciliśmy do studia. Zaczęło się od trzech lub czterech piosenek, ale skończyło się na dwunastu, z których byliśmy naprawdę zadowoleni.

 Premiera wersji deluxe płyty „California” zaplanowana jest na 19 maja 2017 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group