terazmuzyka.pl
Pitbulek 2888V  
rf | 16 maja 2018
4

Film „Bohemian Rhapsody” stronniczy? Twórcom zarzucono manipulację faktami

Minął zaledwie dzień od prezentacji zwiastuna filmu „Bohemian Rhapsody”, a pojawiły się głosy, że film może przekłamywać seksualność lidera Queen.

Znany scenarzysta, Bryan Fuller, współtwórca scenariuszy do takich filmów i seriali telewizyjnych, jak „Star Trek”, „Carrie” i „Hannibal” zarzuca, na podstawie zwiastuna, że twórcy filmu „Bohemian Rhapsody” próbują zatuszować fakt, że Freddie Mercury był osobą biseksualną.

John Travolta zatańczył z 50 Centem w Cannes

Bryan Fuller napisał na Twitterze, że czuje się „lekko oburzony” tym, że w zwiastunie filmu „Bohemian Rhapsody” pokazane jest jak Freddie Mercury flirtuje z kobietą, a w żaden sposób nie zostało zasugerowane, że wokalista Queen lubił także mężczyzn.

Na odpowiedzi użytkowników, że zwiastun nie musi zawierać takich informacji, Fuller odpisał:

Jeśli byli dumni z jego biseksualności, powinni byli zaznaczyć, że był biseksualny. Pokazywanie jak flirtuje z kobietą a nie z mężczyzną nie jest celebracją jego biseksualnej natury. To ukrywanie jej.

Bryan Fuller odniósł się także do fragmentu opisu filmu, w którym przeczytać możemy, że Freddie Mercury stawił czoła „śmiertelnej chorobie”. Fuller napisał:

Drogie 20th Century Fox. Tak, to była śmiertelna choroba, a konkretnie AIDS. Wzięła się z seksu z mężczyznami. Bądźcie bardziej konkretni.

Film „Bohemian Rhapsody” opowiadający historię Queen i jego frontmana Freddiego Mercury’ego trafi do kin 2 listopada 2018 roku. Przypomnijmy, że główną rolę – Freddiego Mercury'ego – zagra Rami Malek. Jeśli chodzi pozostałych członków Queen, sprawa wygląda następująco: Ben Hardy („X-Men: Apocalypse”) zagra Rogera Taylora, Gwilym Lee (znany z brytyjskich teatrów i telewizji) pojawi się jako Brian May, natomiast Joe Mazzello („The Social Network”) wcieli się w Johna Deacona. Za scenariusz odpowiada z kolei Anthony McCarten („Teoria wszystkiego”), muzycznymi producentami będą Brian May oraz perkusista Roger Taylor.

Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym zwiastunem filmu.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kjub1982 [94.251.***.***] dodano: 16.05.2018, 20:38 #1
Teraz czekamy na ogólnoświatowy skowyt wszelakiej maści transatlantyków i całego światka lgbthrysaddd.
Vampirro dodano: 17.05.2018, 08:10 #2
"zarzuca, na podstawie zwiastuna".
Ha ha ha ha... ha.
Poza tym, pokazali jak flirtuje z kobietą zamiast z mężczyzną? A czy wtedy nie byłoby to ukrywanie jego biseksualizmu pod przykrywką homoseksualizmu?..
ada [193.19.***.***] dodano: 17.05.2018, 11:51 #3
Co za kretyn - w zwiastunie jest WYRAŹNIE pokazana scena, jak chłopak Mercurego trzyma go za rękę przy pianinie. Potem jest scena, jak Mercury wchodzi do klubu gejowskiego (skóry, czapki). Fuller ślepy?
Pokazali go z dziewczyną? Ojeju - a może dlatego, że Austin była jedną z najważniejszych osób w jego życiu? Na tyle ważną, że zostawił jej dom i większość majątku?
Poza tym - Queen i jego frontmana cenimy za MUZYKĘ a nie za to, gdzie wkładają swoje członki, do cholery!! Obsesja seksualna...
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group