terazmuzyka.pl
Newsy 1244V  
rf | 8 stycznia 2019
1

„Bohemian Rhapsody”. Zobacz film z próby przed Live Aid [WIDEO]

Zwolniony reżyser „Bohemian Rhapsody” opublikował fragment filmu, przedstawiającego próbę przed sfilmowaniem sekwencji na Live Aid.

Bryan Singer został odsunięty od pracy nad filmem „Bohemian Rhapsody” w grudniu 2017 roku. Niektóre źródła podają, że reżyser nie potrafił dojść do porozumienia z aktorami i przestał przychodzić na plan. On sam twierdzi, że był poważnie chory. Jego miejsce zajął Dexter Fletcher, z którym ukończono film. To jednak Singer wymieniony jest jako reżyser.

„Bohemian Rhapsody” z dwoma Złotymi Globami

Teraz, gdy „Bohemian Rhapsody” otrzymał dwa Złote Globy Bryan Singer opublikował na swoim koncie Instagram podziękowania oraz krótki film pokazujący fragment próby przed sfilmowaniem koncertu na Live Aid. Scena ta jest kulminacyjnym punktem całego filmu.

O Queen w „Teraz Rocku”

Dużo miejsca grupie Queen poświęciliśmy w najnowszym, styczniowym numerze „Teraz Rocka”, który kilka dni temu trafił do sprzedaży. Zespół doczekał się 18-stronicowej wkładki, w której opisaliśmy jego historię oraz studyjne i sceniczne dokonania. Członkowie Queen zdobią ponadto okładkę wspomnianego numeru.

Pismo dostępne jest w kioskach w całej Polsce i w naszym sklepie internetowym.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Olo [77.114.***.***] dodano: 09.01.2019, 06:33 #1
Do oryginału to jednak daleko. FREDI ROZTACZL MAGIĘ MIAŁ TO COS
Zobacz także
Newsy 87V  
0

Thom Yorke (Radiohead) ujawnił szczegóły nowej płyty

rf | fot. ღ ℂℏ℟ḯʂ ღ | 24 czerwca 2019
Newsy 150V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group