terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1227V  
mg | 28 kwietnia 2019
4

Bon Jovi. Co z nową płytą zespołu? [TYLKO U NAS]

W tym roku mijają trzy lata od pojawienia się ostatniej płyty Bon Jovi. Fani coraz głośniej domagają się kolejnej płyty. Kiedy możemy się jej spodziewać?

Klawiszowiec Bon JoviDavid Bryan, jest jednym z bohaterów majowego „Teraz Rocka”. Artysta odpowiedział na wiele pytań Wiesława Weissa, a wśród nich znalazły się również te dotyczące nowej płyty amerykańskiej legendy czy przyjazdu zespołu do Polski – koncert już 12 lipca na PGE Narodowym.

Sprawdźcie, co muzyk powiedział o wydawniczych planach Bon Jovi:

Podobno zaczęliście już pracę nad nową płytą.

Wiesz, ten rok zapowiada się dla nas bardzo pracowicie. Ja sam, oprócz tego, że gram w Bon Jovi, tworzę – razem z Joe DiPietro – musicale: komponuję muzykę, piszę teksty piosenek. Odniosłem w tej dziedzinie spory sukces – musicalem Memphis, który przez kilka lat szedł na Broadwayu i zdobył cztery nagrody Tony (odpowiednik Grammy w dziedzinie teatru – red.). A niedawno skończyłem nowy musical, Diana, o księżnej Dianie. I musiałem prosto z krótkich wakacji polecieć do San Diego, gdzie przez kilka tygodni pomagałem w przygotowaniach do jego światowej premiery. Odbyła się na początku marca w teatrze La Jolla. Celem jest oczywiście Nowy Jork – wierzę, że uda się przenieść spektakl na Broadway. A dopóki to nie nastąpi, dopieszczamy z Joe nasze dzieło. Oczywiście jeśli mamy czas, bo prosto z San Diego musiałem pędzić do Nashville, do studia Ocean Way, na sesję Bon Jovi. Tak, właśnie pracujemy nad płytą, ale jest za wcześnie, by powiedzieć coś więcej poza tym, że rok 2019 to dla nas bardzo owocny czas i powinien przynieść sporo nowej muzyki, stworzonej razem i osobno.

Poza Bon Jovi, bohaterami majowego „Teraz Rocka” są między innymi RammsteinPhil CollinsTotoThe CranberriesDżemArchivePapa Roach czy Tymon Tymański. Najnowszy numer znajdziecie w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym.

UWAGA! Kup nowego „Teraz Rocka”!

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
abc [94.254.***.***] dodano: 29.04.2019, 07:45 #1
Ten zespół po Keep The Faith nie powinien już nic nagrywać bo to żenada do kwadratu.
Marcin Jovi [188.147.***.***] dodano: 29.04.2019, 08:17 #2
Świetny zespół. Łatwo krytykować, a płyty się sprzedają wyśmienicie no i koncerty. Ja z żoną wybieramy się na koncert w Polsce 12 lipca 2019. Pozdrawiam.
Pokaż odpowiedzi (1)
nyszka [5.172.***.***] dodano: 29.04.2019, 16:49 #4
Tak bym chciała pojechać, zobaczyć mojego idola ale niestety nie stać mnie... bilety drogie zresztą trzeba by bylo załatwić nocleg w Wawie bo koncert kończy się o 23.
Zostaje tylko YouTube, jeśli ktoś coś fajnego udostępni.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group