terazmuzyka.pl
Newsy 260V  
mg | 2 kwietnia 2020
1

Bon Jovi przygotował teledysk tekstowy do nowego singla [WIDEO]

W połowie maja światło dzienne ujrzy nowy album Bon Jovi, który właśnie doczekał się zapowiedzi w postaci teledysku tekstowego.

Już w ubiegłym roku zespół Bon Jovi zapowiedział publikację płyty zatytułowanej „Bon Jovi: 2020”. Teraz wiemy, że album będzie miał swoją premierę 15 maja.

Pierwszym singlem zapowiadającym to wydawnictwo był „Unbroken”, który pojawił się pod koniec 2019 roku. Ostatnio sieci opublikowana została natomiast kolejna zapowiedź tego albumu – utwór „Limitless”. Teraz ta kompozycja doczekała się oficjalnego teledysku tekstowego:

eszcze w ubiegłym roku tak na temat „Bon Jovi: 2020” wypowiadał się lider grupy, Jon Bon Jovi:

To rok wyborów, więc dlaczego nie? Gorzej być nie może. „This House Is Not For Sale” pozwolił uporać się z problemami natury osobistej i mamy to już za sobą. Teraz mogę ruszyć do przodu.

W studiu nagraniowym zespół wsparł producent John Shanks. Na album złoży się dziesięć premierowych kompozycji. Zespół Bon Jovi zapowiedział już trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo – obejmie ona kilkanaście koncertów w Ameryce Północnej, a jej początek przewidziano na 10 czerwca.

Dyskografię Bon Jovi zamyka wspomniany już album „This House Is Not For Sale”, który pojawił się w 2016 roku. W ubiegłym roku grupa koncertowała po Europie, a jednym z jej przystanków była Polska. Muzycy pojawili się 12 lipca na PGE Narodowym.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Dio [85.117.***.***] dodano: 02.04.2020, 12:21 #1
Nie wiem, czy to kwestia braku Sambory, czy po prostu starość. Ostatnia płyta była już słaba, ale przynajmniej było kilka niezłych kawałków. Oba utwory zapowiadające to wydawnictwo jak dla mnie są bezpłciowe. Szkoda, ale każdy się w końcu wypala.
Zobacz także
Newsy 1036V  
11

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
Newsy 1251V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group