terazmuzyka.pl
Newsy 980V  
mg | 13 maja 2019
1

Brian „Head” Welch opowiada o nowej płycie Korn

Od dłuższego czasu wiadomo, że Korn pracuje nad nowym albumem. Mimo to, nie mamy zbyt wiele informacji na temat tego wydawnictwa. W końcu głos zabrał Brian „Head” Welch.

Zespół Korn pracuje obecnie nad następcą płyty „The Serenity Of Suffering” z 2016 roku. Wiemy oficjalnie, że nad wydawnictwem pracuje ponownie producent Nick Raskulinecz, którego wspiera John Feldmann. W styczniu tego roku natomiast wokalista Jonathan Davis potwierdził na Instagramie, że nagrywa partie wokalne z myślą o nowej płycie Korn.

Brian „Head” Welch (Korn): Ta płyta zdefiniowała muzykę metalową

Mijają miesiące, a na temat wydawnictwa nie dowiedzieliśmy się właściwie niczego nowego. W końcu trochę szczegółów w wywiadzie dla SiriusXM zdradził gitarzysta Brian „Head” Welch:

Nie widziałem tak ciężko pracującego Jonathana od czasu nagrań płyty „Untouchables” z 2002 roku. On oczywiście zawsze jest zaangażowany, nie zrozum mnie źle, ale teraz to inna energia, ponieważ przeszedł sporo w ubiegłym roku. Ma czas i siłę, a jednocześnie cały czas odczuwa ból, dlatego wziął się za to z pełną mocą. To coś wyjątkowego.

- powiedział muzyk. Odpowiedział również, kiedy możemy spodziewać się nowej płyty Korn:

Trochę się spieramy z wytwórnią w sprawie daty, ale staramy się, żeby wszystko przebiegało spokojnie. Czasem tak bywa. W końcu się pojawi.

Wspomniany już Jonathan Davis w styczniu, będąc w studiu nagraniowym, podziękował swoim fanom za wsparcie w trudnym dla niego okresie:

Chciałbym podziękować wszystkim za miłe słowa, które docierały do mnie w ciągu ostatnich miesięcy. W żadnym wypadku nie był to dla mnie łatwy okres. Pomogliście znieść ten ból. W zamian obiecuję, że dam z siebie wszystko na tym wspaniałym, nowym albumie Korna, który będzie uzdrowieniem dla nas wszystkich.

Pozostaje nam czekać na kolejne informacje dotyczące nowej płyty grupy Korn.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ośmiornica45 [83.22.***.***] dodano: 14.05.2019, 21:20 #1
Adema, lepszy zespół !!!
Zobacz także
Newsy 272V  
3

Candlemass opublikowali utwór z nowej płyty [WIDEO]

mg | fot. Linda Akerberg | 14 lutego 2020
Newsy 237V  
Newsy 1338V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group