terazmuzyka.pl
Newsy 1201V  
rf | 7 marca 2018
0

Brian Johnson (AC/DC) zaśpiewał z perkusistą Fleetwood Mac [WIDEO]

Brian Johnson, wokalista AC/DC i Mick Fleetwood wykonali bluesrockowy standard poczas koncertu na Hawajach.

4 marca 2018 roku w należącym do Micka Fleetwooda klubie Fleetwood's On Front St. na Hawajach wystąpił niespodziewany gość, jakim jest Brian Johnson z AC/DC.

Legendarny album AC/DC na nietypowym nośniku

Mimo że Brian Johnson nie gra już tras z AC/DC, ze względu na problemy ze słuchem, od czasu do czasu zdarza mu się gościnnie występować z innymi wykonawcami. Tym razem zobaczyć mogli go fani zgromadzeni na koncercie perkusisty Fleetwood Mac na Hawajach. Johnson wykonał z muzykami bluesowy standard „Route 66”, wykonywany między innymi przez The Rolling Stones. Zapis wideo z tego koncertu możecie obejrzeć poniżej.

Dwa lata temu zespół AC/DC ogłosił, że Brian Johnson z powodu problemów ze słuchem, nie będzie występował w składzie grupy. Jego miejsce na trasie koncertowej zajął Axl Rose z reaktywowanego Guns N’ Roses. Z Axlem w składzie grupa dała serię koncertów w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Po rozstaniu z AC/DC Johnson pojawił się na scenie, obok Roberta Planta (Led Zeppelin) i Paula Rodgersa (Free, Bad Company), kiedy to w maju 2017 roku wykonali utwór „Money (That’s What I Want)” Barretta Stronga, a także, gdy razem z Muse wykonał przebój AC/DC, „Back In Black”. Wokalista ponadto wrócił do swojej pasji, jaką są wyścigi samochodowe, a także poprowadził telewizyjny talk show „Życie w drodze Briana Johnsona” (oryginalny tytuł: „Brian Johnson’s Life on the Road”) w telewizji Sky Arts, gdzie prowadził wywiady z takimi muzykami jak Roger Daltrey z The Who, Lars Ulrich z Metalliki, Sting czy Robert Plant.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 668V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group