terazmuzyka.pl
Newsy 1135V  
rf | 7 marca 2018
0

Brian Johnson (AC/DC) zaśpiewał z perkusistą Fleetwood Mac [WIDEO]

Brian Johnson, wokalista AC/DC i Mick Fleetwood wykonali bluesrockowy standard poczas koncertu na Hawajach.

4 marca 2018 roku w należącym do Micka Fleetwooda klubie Fleetwood's On Front St. na Hawajach wystąpił niespodziewany gość, jakim jest Brian Johnson z AC/DC.

Legendarny album AC/DC na nietypowym nośniku

Mimo że Brian Johnson nie gra już tras z AC/DC, ze względu na problemy ze słuchem, od czasu do czasu zdarza mu się gościnnie występować z innymi wykonawcami. Tym razem zobaczyć mogli go fani zgromadzeni na koncercie perkusisty Fleetwood Mac na Hawajach. Johnson wykonał z muzykami bluesowy standard „Route 66”, wykonywany między innymi przez The Rolling Stones. Zapis wideo z tego koncertu możecie obejrzeć poniżej.

Dwa lata temu zespół AC/DC ogłosił, że Brian Johnson z powodu problemów ze słuchem, nie będzie występował w składzie grupy. Jego miejsce na trasie koncertowej zajął Axl Rose z reaktywowanego Guns N’ Roses. Z Axlem w składzie grupa dała serię koncertów w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Po rozstaniu z AC/DC Johnson pojawił się na scenie, obok Roberta Planta (Led Zeppelin) i Paula Rodgersa (Free, Bad Company), kiedy to w maju 2017 roku wykonali utwór „Money (That’s What I Want)” Barretta Stronga, a także, gdy razem z Muse wykonał przebój AC/DC, „Back In Black”. Wokalista ponadto wrócił do swojej pasji, jaką są wyścigi samochodowe, a także poprowadził telewizyjny talk show „Życie w drodze Briana Johnsona” (oryginalny tytuł: „Brian Johnson’s Life on the Road”) w telewizji Sky Arts, gdzie prowadził wywiady z takimi muzykami jak Roger Daltrey z The Who, Lars Ulrich z Metalliki, Sting czy Robert Plant.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 788V  
Newsy 575V  
7

Paul Di'Anno (eks Iron Maiden) otarł się o śmierć

rf | fot. Silvio Tanaka - Expansão Cultura | 6 grudnia 2019
Newsy 943V  
20

Steve Hackett wskazuje ulubiony album Genesis

rf | fot. Mikemertes | 4 grudnia 2019
Newsy 688V  
8

Scorpions zapowiadają nowy album

rf | 4 grudnia 2019
Newsy 1073V  
0

Brian May (Queen) przeszedł operację

rf | fot. DianaKat1 | 4 grudnia 2019
Newsy 851V  
2

Megadeth zapowiada nowe utwory

rf | 3 grudnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group