terazmuzyka.pl
Newsy 1057V  
rf | fot. TenAsia | 21 stycznia 2020
8

Brian May i Adam Lambert zachwalają k-popowy zespół BTS

Gitarzysta Queen i wokalista Adam Lambert wyrazili swoje uznanie dla koreańskiego zespołu BTS.

BTS to koreański zespół reprezentujący k-pop, który stał się sensacją ostatnich lat. Młodzieżowa grupa cieszy się ogromną popularnością w Azji, gdzie jej albumy rozchodzą się w wielomilionowych nakładach, ale też jest coraz popularniejsza na zachodzie. Płyta „Love Yourself: Tear” z 2018 roku zdobyła szczyt amerykańskiej listy przebojów i dotarła do 8. miejsca w Wielkiej Brytanii.

Queen został upamiętniony serią monet

Podczas niedawnej konferencji prasowej Brian May i Adam Lambert zostali zapytani o BTS. Brian May powiedział:

Dostrzegamy talent i energię, ale to zupełnie różny gatunek muzyczny niż nasz. Bardzo doceniamy i szanujemy młode pokolenie, które wyraża się w inny sposób niż my i życzymy im szczęścia.

Adam Lambert dodał:

Podoba mi się aspekt wizualny i modowy świata k-pop. Zespoły takie jak BTS robiły na mnie wrażenie swoim wyglądem. Strona wizualna k-popu jest niesamowita. To coś więcej niż sama zabawa. Daje mi inspirację.

Nowy album BTS ukaże się 21 lutego pod tytułem „Map Of The Soul: 7”.


Zespołem, któremu w styczniu 2019 roku poświęciliśmy najwięcej miejsca był Queen. Legenda brytyjskiego rocka doczekała się obszernej, 18-stronicowej wkładki. Nasi redaktorzy przytoczyli niezwykle interesującą historię kultowego zespołu, zrecenzowali wszystkie opublikowane aż do tego roku wydawnictwa, a także przytoczyli dziesiątki ciekawostek związanych z zespołem Freddiego Mercury’ego. Zespół zagościł również na okładce wspomnianego „Teraz Rocka”!

Wydany kilkanaście miesięcy temu numer był prawdziwym sprzedażowym hitem i, choć dawno nie gości na kioskowych półkach, wciąż możecie go kupić! Dostępny jest w NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM za jedyne 9,99 zł.

Komentarze (8)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Kozioł ofiarny [37.47.***.***] dodano: 22.01.2020, 01:29 #1
Tego się nie spodziewałem. Oczywiście życzę im szczęścia, ale ten cały k-pop to jakaś kpina dla dwunastolatków i gdyby nie istniało disco polo to k-pop byłby najgorszym gatunkiem muzycznym.
Pokaż odpowiedzi (4)
Vas [83.22.***.***] dodano: 22.01.2020, 18:57 #6
May w uprzejmy sposób powiedział, że ma gdzieś takie zespoły. A Lambert sam by tam pasował. Do dzisiaj nie mogę przełknąć tego wyboru. Wiadomo, że Mercury był tylko jeden, ale taka p...?
Pokaż odpowiedzi (2)
Komentarze (8 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Newsy 570V  
0

Brent Young (eks Trivium) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 427V  
1

Mark Stone (eks Van Halen) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 275V  
0

Lunatic Soul zaprezentował singel promujący nowy album [AUDIO]

rf | fot. Tomasz Pulsakowski | 24 września 2020
Newsy 402V  
2

Minister zdrowia skrytykował Vana Morrisona

rf | fot. Art Siegel | 24 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group