terazmuzyka.pl
Newsy 358V  
rf | 3 kwietnia 2020
0

Brian May (Queen) boi się wirusa? Mówi: Jestem starszą, podatną osobą

Gitarzysta Queen jest w wieku, w którym koronawirus może okazać się groźniejszy.

Brian May w wywiadzie dla „ITV News” odpowiedział na pytania, czy boi się infekcji koronawirusem i jak radzi sobie z kwarantanną.

Gitarzysta Queen odparł:

Nastały ciężkie czasy dla wszystkich. To tragedia. Ale są też rzeczy, za które powinniśmy być wdzięczni. Wiele osób umrze – wśród nich mogę być ja, bo jestem starszą, podatną osobą. Ale nie jest aż tak źle.

Zapytany, jak radzi sobie z kwarantanną, odparł:

Mam skłonności do depresji, więc na początku znosiłem ją z trudem, zwłaszcza utratę wolności. Ale staram się odnajdywać plusy izolacji. Można robić wiele rzeczy, być kreatywnym. Kiedy z tego wyjdziemy, myślę że wyniesiemy wspaniałe lekcje, że możemy pracować z domu, że nie musimy jeździć samochodami, latać samolotami, że powietrze może być czystsze.

Z powodu koronawirusa zespół Queen przełożył tegoroczną trasę koncertową po Europie na przyszły rok.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 757V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group