terazmuzyka.pl
Pitbulek 479V  
mg | 28 stycznia 2020
2

Brian May (Queen) sprzedaje sygnowane swoim nazwiskiem... staniki sportowe

W oficjalnym sklepie Briana Maya, legendarnego gitarzysty Queen, pojawił się nowy produkt. Chodzi o sygnowane nazwiskiem muzyka... staniki sportowe.

Trzeba przyznać, że sklep internetowy „Brian May Guitars”, który należy do gitarzysty Queen, był zawsze dobrze zaopatrzony – gitary i akcesoria niezbędne do ich użytkowania dostępne były w różnych konfiguracjach i cenach. Do oferty dodano jednak nowy produkt, a mianowicie staniki sportowe – jak możemy przeczytać w ich opisie – „stworzone przez Briana Maya”.

Queen został upamiętniony serią monet w Wielkiej Brytanii

Staniki dostępne są w pięciu rozmiarach, a zdobione są – co oczywiste – grafiką z miniaturami gitar, które znajdują się w sklepie. Cena produktu to 35 funtów szterlingów, czyli około 175 zł. Jeśli któraś z pań byłaby zainteresowana takim gadżetem, poniżej wizualizacja produktu pochodząca ze strony sklepu:

Staniki znajdziecie TUTAJ.


Zespołem, któremu w styczniu 2019 roku poświęciliśmy najwięcej miejsca był Queen. Legenda brytyjskiego rocka doczekała się obszernej, 18-stronicowej wkładki. Nasi redaktorzy przytoczyli niezwykle interesującą historię kultowego zespołu, zrecenzowali wszystkie opublikowane aż do tego roku wydawnictwa, a także przytoczyli dziesiątki ciekawostek związanych z zespołem Freddiego Mercury’ego. Zespół zagościł również na okładce wspomnianego „Teraz Rocka”!

Wydany kilkanaście miesięcy temu numer był prawdziwym sprzedażowym hitem i, choć dawno nie gości na kioskowych półkach, wciąż możecie go kupić! Dostępny jest w NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM za jedyne 9,99 zł.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
sex education [217.96.***.***] dodano: 28.01.2020, 10:05 #1
szkoda że nie kondomy...
hologram [153.19.***.***] dodano: 28.01.2020, 15:08 #2
Gitarowy mistrz. Takim jak on wszystko wolno reklamować...
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group