terazmuzyka.pl
Newsy 221V  
mg | 25 lutego 2020
0

Bring Me The Horizon rozpoczęli pracę nad nową płytą

Muzycy z zespołu Bring Me The Horizon przyznali ostatnio, że już rozpoczęli pracę nad następcą płyty „Amo”, która miała swoją premierę na początku 2019 roku.

Podczas BRIT Awards 2020 w rozmowie z NME Oli Sykes, wokalista Bring Me The Horizon, zdradził, że zespół rozpoczął już prace nad nowym wydawnictwem. Lider formacji przyznał jednak, że wciąż szukają drogi, którą będą podążali w studiu nagraniowym:

Cała koncepcja, a także pomysł, który mamy w głowach, zmienia się z dnia na dzień. Wydaje nam się, że do końca nie wiemy, gdzie to wszystko zmierza. Jakby jakaś kosmiczna siła pchała nas w różnych kierunkach, więc pewne jest jedno – to znów będzie coś niespodziewanego.

Już płyta „Amo”, którą zespół opublikował w styczniu 2019 roku, była ogromną zmianą względem tego, co formacja tworzyła wcześniej. Niektórzy fani nie byli zadowoleni z takiego obrotu spraw, ale liczby były jednak po stronie Bring Me The Horizon. Wydawnictwo zostało docenione prze krytyków i bardzo dobrze się sprzedało. Kiedy nowa płyta formacji? Tego jeszcze nie wiemy.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 910V  
Newsy 239V  
1

Tony Iommi (Black Sabbath) ma mnóstwo zajęć w czasie kwarantanny

rf | fot. Adam Bielawski | 8 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group