terazmuzyka.pl
Newsy 649V  
mg | 19 czerwca 2018
0

Bruce Dickinson (Iron Maiden) opowiada o najsłynniejszych samolotach bojowych [WIDEO]

Któż inny, jak nie Bruce Dickinson – ogromny fan lotnictwa – mógłby opowiedzieć o najsłynniejszych samolotach bojowych? Pierwszy odcinek tego niezwykle interesującego cyklu już w serwisie YouTube.

Wokalista zespołu Iron Maiden, Bruce Dickinson, został prowadzącym 10 edukacyjnych materiałów wideo poświęconych najsłynniejszym samolotom bojowym w historii. Pierwszy odcinek można zobaczyć już dziś, a następne będą pojawiać się co tydzień stronie World of Warplanes i na kanale Youtube w okresie od czerwca do sierpnia.

Wielka Czwórka znowu zagra? Perkusista Anthrax jest optymistą

Jak powszechnie wiadomo, Bruce Dickinson jest olbrzymim miłośnikiem lotnictwa wojskowego, pilotem i fanem wierności historycznej World of Warplanes. Dlatego też wokalista kultowej heavymetalowej grupy został gospodarzem cyklu wideo pamiętników o ikonicznych samolotach II Wojny Światowej. Ten nowy format ma na celu edukację w nowoczesnej formie i będzie opowiadać o tak kultowych maszynach, jak Spitfire, Hawker Hurricane czy Messerschmitt Bf 109.

Pierwszy jest natomiast Hawker Hurricane, a film można obejrzeć poniżej:

Przy okazji prowadzenia tego edukacyjnego cyklu, Wargaming przygotował specjalny teledysk do kultowego utworu „Aces High”. Obrazek to połączenie faktycznych nagrań pochodzących z II Wojny Światowej, a także cyfrowo przygotowanych ujęć z gry „World of Warplanes”:

„World of Warplanes” to lotnicza gra MMO osadzona w złotej erze lotnictwa wojskowego. Gra pozwala na przetestowanie setek realistycznie odwzorowanych samolotów wojskowych wliczając w to myśliwce i bombowce w kluczowych erach wojen od lat 30. i wielkich płatowców, na konflikcie w Korei i pierwszych odrzutowcach kończąc.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 27V  
0

Rita Ora zapowiada nowy album

mg | 20 września 2018
Newsy 83V  
1

Nick Cave tworzy nową płytę w gorączce

rf | fot. Bleddyn Butcher | 20 września 2018
Newsy 52V  
0

Kortez udostępnia teledysk do premierowego utworu [WIDEO]

szy I fot: Facebook | 20 września 2018
Newsy 2628V  
0

Członkowie Beastie Boys zaskoczeni okładką nowego albumu Eminema

szy I fot: kadr z wideo | 19 września 2018
Newsy 400V  
2

The Smashing Pumpkins chcą wydać kilkaset piosenek

rf | fot. Olivia Bee | 18 września 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group