terazmuzyka.pl
Newsy 4277V  
rf | 9 marca 2020
194

Bruce Dickinson (Iron Maiden) skrytykował Roba Halforda (Judas Priest). Za co?

Wokalista Iron Maiden nie pozostawił suchej nitki na wokaliście Judas Priest. Jaki miał pretekst?

Bruce Dickinson jest w trakcie serii solowych występów, na których opowiada o swojej książce, życiu i odpowiada na pytania fanów. Wokalista Iron Maiden słynie z tego, że podczas koncertów nie korzysta z pomocy telepromptera i krytycznie odnosi się do tych, którzy z niego korzystają, żeby nie zapomnieć tekstów.

Podczas występu w Hamburgu, Bruce powiedział:

Nie korzystam z promptera na scenie. Wielu wokalistów czyta z niego słowa piosenek: „Breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law”. Jak to dalej leciało? “Breaking the law. Breaking the law”.

W ramach solowych występów Dickinson pojawił się też w Warszawie. Zobacz tutaj fragment jego występu. Bruce Dickinson powróci do Warszawy z Iron Maiden już wkrótce. Grupa zagra na stadionie PGE Narodowy. Dzień wcześniej w Proximie zaprezentuje się zespół basisty Ironów, British Lion.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

Komentarze (194)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Dio [188.147.***.***] dodano: 09.03.2020, 09:13 #1
Oj Bruce Bruce. Coraz dziwniejsze komentarze otaczającego nas świata funduje nam wokalista Iron Maiden. Również zdarza się widzieć jego dziwne zachowanie, jak np tutaj:

https://m.you(...)f8caVIiI

Co się stało z naszym Bruce'm?
Pokaż odpowiedzi (14)
Goog [89.64.***.***] dodano: 09.03.2020, 09:15 #16
Stara historia, tak mówił już chyba dwa lata temu.
Pokaż odpowiedzi (3)
Mastercutor [89.64.***.***] dodano: 09.03.2020, 09:57 #20
Ale to juz było!
Pokaż odpowiedzi (3)
PIK [156.17.***.***] dodano: 09.03.2020, 10:05 #24
A za pederastię?! Można, a nawet trzeba! Cha cha, i nie bać się, nie bać cha cha.
Pokaż odpowiedzi (20)
Killer [89.64.***.***] dodano: 09.03.2020, 10:24 #45
Ma trochę racji. Jak Łysy nie pamięta nawet BtL to jest żenka...
Pokaż odpowiedzi (6)
Merry [89.64.***.***] dodano: 09.03.2020, 11:29 #52
Bruce to jest gość. Zero kompromisu, stara szkoła, nie jakieś Urlichy, Nergale - wszystko tylko i wyłącznie pod popularność robione. Jakie czasy, tacy idole.
Pokaż odpowiedzi (3)
Lars Lombardo [79.191.***.***] dodano: 09.03.2020, 11:50 #56
Jednak ten Dickinson to stary dureń trochę. Tyle jest badziewia w muzyce, również metalowej, a ten się czepił żywej legendy - Halforda, i męczy bułę. Niech skrytykuje shitowy projekt Harrisa, to wyleci z Maiden. Chyba jest zazdrosny, że wielu ludzi wymienia Halforda jako najlepszego heavy metalowego śpiewaka.

Te, Dzikinson, nie bądź taki kozak, bo Cię ktoś znowu obrzuci jajkami, jak na Ozzfeście.
Pokaż odpowiedzi (21)
Feek [89.64.***.***] dodano: 09.03.2020, 12:40 #78
Przywalił Bronek, nie ma co!
Pokaż odpowiedzi (1)
PIK [156.17.***.***] dodano: 09.03.2020, 13:15 #80
Wiadomo, hetero lepszy, natural born love live! cha cha i przynajmniej nie ma wstydu przed kobietami!
Pokaż odpowiedzi (9)
Yaroslaw [5.60.***.***] dodano: 09.03.2020, 14:43 #90
Ludu mój ludu, panikę szerzycie. Chłop jaja sobie robi, nikogo nie obraża. Z resztą, przecież dość dawno już podczas jednego z występu halforda Bruce został przez niego zaproszony na scenę żeby zaśpiewać razem the one you love to hate. My fucking hero, to słowa Bruce skierowane do publiczności o Robie. Kolezenskie żarty a tu sensacja
Pokaż odpowiedzi (3)
Krakus [89.64.***.***] dodano: 09.03.2020, 15:05 #94
Panie i Panowie, tak łatwo daliście się wkręcić, że szok...
Pokaż odpowiedzi (2)
Koneser kremówek [31.0.***.***] dodano: 09.03.2020, 15:28 #97
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego Roba Halforda naszego wokalistę wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest heavy metal
Pokaż odpowiedzi (10)
Newer [89.64.***.***] dodano: 09.03.2020, 15:28 #108
Gościu do śmiechu zagadnął a Wy przeżywacie!
Pokaż odpowiedzi (3)
John Blow Jobi [192.241.***.***] dodano: 09.03.2020, 18:57 #112
Że co Bronek Dyniak powiedział o Robercie But.w.mordzie?
Pokaż odpowiedzi (8)
Morfeusz [89.64.***.***] dodano: 09.03.2020, 19:00 #121
Nieraz jak słyszę Bruce'a to mam wrażenie, iz facet leci na jakiś prochach.
Pokaż odpowiedzi (7)
Nihil [91.233.***.***] dodano: 09.03.2020, 20:02 #129
Dlaczego coraz częściej Wasze artykuły zniżają się do poziomu Pudełka? Tyle się dzieje na rynku rockowo-metalowym, a Wy ciągle piszecie "newsy" o komercyjnej Metallice, Maidenach, Ozzim.... Napiszcie coś pozytywnego i świeżego, nie róbcie plotkarskiej roboty bo to nie dziennikarstwo
Pokaż odpowiedzi (16)
Zes [89.64.***.***] dodano: 10.03.2020, 09:47 #146
Chłop sobie jaja zrobił. Z drugiej strony - tych playbacków i prompterów jest zbyt dużo.
Pokaż odpowiedzi (1)
Youb [31.0.***.***] dodano: 10.03.2020, 10:51 #148
Bruce nie bądź taki do przodu. Judasze są duża lepsi od was.
Pokaż odpowiedzi (6)
Grand Magus [89.64.***.***] dodano: 10.03.2020, 11:05 #155
Bruce Wszechmówiący, Postrzelony lecz Genialny.
Pokaż odpowiedzi (6)
2snake2 [89.70.***.***] dodano: 11.03.2020, 13:39 #162
Uwielbiam i szanuję obie ekipy ( Maiden-ów i Judas-ów ) wychowałem się muzycznie m.in. na nich ( szacun ), więc Bruce - z całym szacunkiem - po co te komentarze !? Halford ma swoje lata i jak potrzebuje korzystać z tego typu podpowiadaczy to jego prawo !
Pokaż odpowiedzi (6)
Stanlaurel [90.219.***.***] dodano: 11.03.2020, 21:04 #169
Niemniej - fajnie to opowiedział.
Pokaż odpowiedzi (9)
Verdis [89.64.***.***] dodano: 12.03.2020, 10:06 #179
Bruce się uaktywnił z takimi akcjami już od pewnego czasu, powinien kabaret założyć...
Pokaż odpowiedzi (4)
Heavy [89.64.***.***] dodano: 13.03.2020, 12:37 #184
Bruce powiedział prawdę, za to Go zawsze szanowałem, podobnie jak IM.
Pokaż odpowiedzi (2)
Master75 dodano: 14.03.2020, 19:15 #187
Przy tej koronawirusowej histerii, to nawet się wesoło robi, czytając o Brusie.
Pokaż odpowiedzi (4)
Herald [89.64.***.***] dodano: 15.03.2020, 17:31 #192
Nie ma co, wesoły facet z tego Dickinsona.
Swell [2.247.***.***] dodano: 20.03.2020, 16:13 #193
Ja bym się tak nie wychylał na miejscu Bruce'a. To tylko kwestia czasu, aż on będzie musiał z niego korzystać. Howgh!
Obserwator [83.9.***.***] dodano: 28.03.2020, 09:59 #194
Ojojoj dwie piszczałki,się obraziły na siebie.Co za afera.Już wystarczy.Panowie emeryturka.Już szybciutko.