terazmuzyka.pl
Pitbulek 5877V  
rf | 30 marca 2019
35

Bruce Dickinson (Iron Maiden) wyjawia, dlaczego znowu zapuścił włosy

Od kilku miesięcy wokalista Iron Maiden znowu nosi długie włosy. Dlaczego zdecydował się na ich zapuszczenie po 20 latach.

Bujna czupryna Bruce’a Dickinsona przez wiele lat była jego charakterystyczną cechą. Jednak gdy wokalista powrócił do Iron Maiden w 1999 roku, fani ujrzeli go z krótkimi włosami. Od tamtej pory przez cały czas był jedynym członkiem Ironów, który często chodził do fryzjera. W ostatnim czasie się to jednak zmieniło.

Bruce Dickinson tłumaczy tytuł swojej autobiografii

Ostatnio Bruce Dickinson znowu zapuścił włosy. Dlaczego się na to zdecydował? Odpowiedź jest dość zabawna i całkowicie w jego stylu. Zapytany podczas jednego ze spotkań z fanami, odparł:

Jeśli pamiętacie, moje krótkie włosy najczęściej krytykowali młodzi ludzie. Ciągle pytali: „Dlaczego ściąłeś włosy?”, a ja odpowiadałem: „Bo chcę wyglądać młodo”. Ale teraz jestem stary. Zapuściłem włosy. Dlaczego? Żeby wkurzyć wszystkich starych ludzi, którzy już nie mogą zapuścić włosów.

Zespół Iron Maiden wciąż jest w trasie koncertowej, a niedawno zapytany wokalista, jak długo może jeszcze grać, odpowiedział:

Nie widzę powodu, żeby przechodzić na emeryturę. Jako kapitanowi samolotu zawsze powtarzano mi, że w samolocie nigdy nikt nie umiera. Nawet jeśli komuś ktoś utnie głowę, nie jest on martwy, bo jeżeli szef, kapitan, albo ktokolwiek powie: „Temu facetowi odpadła głowa”. „Czy jest martwy?”. Nie będzie martwy, dopóki nikt oficjalnie nie powie: „Tak, na pewno jest martwy”. Ha! A więc to ty jesteś za to odpowiedzialny. Zabiłeś go! Tak samo jest z zespołami rockandrollowymi. Nigdy nie umrzemy. Nawet jeśli będziemy martwi, to nie umrzemy.

Iron Maiden jakiś czas temu rozpoczął serię wznowień swojej dyskografii. Pod koniec 2018 roku dostaliśmy pierwszą serię płyt, obejmującą wydawnictwa od „Iron Maiden” do „Piece Of Mind”. Tym razem wznowienia doczekały się płyty „Powerslave”, „Somewhere In Time”, „Seventh Son Of A Seventh Son” i „No Prayer For The Dying”. Seria ukazała się 22 marca 2019 roku.

Komentarze (35)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Mantas [31.42.***.***] dodano: 30.03.2019, 11:25 #1
Bruce szczęściarz, bo ma włosy! Na pewno wszyscy łysi są strasznie wkurzeni... Uwielbiam Ironów i głos Bruce'a ale czasem jak coś chlapnie, to aż włosy ....rosną...
Pokaż odpowiedzi (2)
Doktorek dodano: 30.03.2019, 11:38 #4
Na starość Bruce zdziwaczał już do końca...
Pokaż odpowiedzi (2)
wyborca Wiosny [95.49.***.***] dodano: 30.03.2019, 12:10 #7
Mógłby je obciąć. Ma już je siwe i bardzo go postarzają !
Pokaż odpowiedzi (2)
Longinus dodano: 30.03.2019, 13:53 #10
Doktor Pai - Hi - Wo, czy jakoś to było, w tej stylówce mógłby być przywódcą sekty New Age. Ech, Bruce zawsze miał opinię ekscentryka, taki już jest. Każdy artysta ma coś z szaleńca, przynajmniej Dickinson nie jest autodestruktywny, jak wielu innych kolegów po fachu. Mógłby zadbać o nadanie fryzurze właściwego koloru, ze wskazaniem na czerń.
Executioner dodano: 30.03.2019, 16:19 #11
Widzę, że typowo angielski humor Bruce'a może szokować co "wrażliwszych". Biff z Saxon od lat nosi długie, siwe włosy i jakoś nikt nie zwraca na to uwagi. Farbowanie to najgorsze, co może być w takim wypadku.
Pokaż odpowiedzi (2)
Maniek [37.47.***.***] dodano: 30.03.2019, 16:47 #14
Mówi żartem a mało rozgarnieci biorą to serio. Smutne jak można być tak drętwym
Pokaż odpowiedzi (1)
Eddie [5.173.***.***] dodano: 30.03.2019, 20:54 #16
Bruce bardzo dobrze wygląda w nowej/fryzurze i do tego chrzani głupoty jak za młodych lat. Długie lata grania przed nim
Pokaż odpowiedzi (1)
Olek ja [46.134.***.***] dodano: 30.03.2019, 20:59 #18
Ja też bym zapuścił znowu , ale kur.wa kilkanaście ?
Pokaż odpowiedzi (1)
Music Hunter dodano: 31.03.2019, 03:25 #20
Kurczę ale ten Bruce się już postarzał !
Pokaż odpowiedzi (1)
Ja [37.248.***.***] dodano: 31.03.2019, 08:50 #22
...jest ciagle metalowcem nie zdziwaczał.
Pokaż odpowiedzi (1)
Stary metal [88.106.***.***] dodano: 31.03.2019, 09:47 #24
Długie kudły to podstawa w świecie metalowym m/ Mrugnięcie
Pokaż odpowiedzi (2)
Slayer [94.254.***.***] dodano: 31.03.2019, 16:58 #27
Dobrze jest, lepiej niż Ulrich, któremu to czoło weszło na potylicęUśmiech
blablabla [83.22.***.***] dodano: 31.03.2019, 18:23 #28
ale durne, durny człowiek i durny zespół, je.ać ich, za kogo oni się uważają, za przywódców, apostołów? dla mnie są zwykłymi oszołomami, niech się najpierw idą leczyć do dobrego psychiatry a potem zabierają głos, znaleźli się wychowawcy.
Pokaż odpowiedzi (3)
cybe [89.66.***.***] dodano: 31.03.2019, 18:33 #32
Gówno prawda, ściął włosy bo jak zajął się pilotażem na poważnie to jak sam twierdził - kapitan samolotu musi wyglądać estetycznie i długie włosy nie pasują zbyt imagem do tego.
a. [31.178.***.***] dodano: 03.04.2019, 20:43 #33
Bruce jest szczęściarzem. Trafiło mu się życie, o jakim 99,99 % ludzkości może tylko śnić.
Pokaż odpowiedzi (1)
Kot [185.113.***.***] dodano: 07.08.2019, 22:50 #35
Napewno wkurzył Larsa Ulricha hahaha