terazmuzyka.pl
Koncerty 280V  
mg | 16 lipca 2019
0

Bullet for My Valentine w Polsce. Godzinowa rozpiska koncertów

Już na początku sierpnia zespół Bullet for My Valentine przyjedzie na dwa koncerty do naszego kraju. Właśnie poznaliśmy ich rozpiskę godzinową.

W połowie kwietnia, gdy odbywał się koncert Bullet For My Valentine w Polsce, ogłoszono dwa kolejne koncerty niezwykle popularnej grupy. Wówczas dowiedzieliśmy się, że muzycy pojawią się w naszym kraju już w sierpniu:

  • 5 sierpnia 2019 – Wrocław, Centrum koncertowe
  • A2 6 sierpnia 2019 – Kraków, klub Kwadrat

Niedługo później organizator poinformował, że jako support na obu koncertach pojawi się zespół The Kroach. Ponieważ do koncertów pozostało zaledwie kilka tygodni, podano właśnie rozpiskę godzinową obu imprez:

Bullet for My Valentine został założony w 1998 roku i początkowo występował i tworzył pod nazwą Jeff Killed John. Po podpisaniu kontraktu z jedną z największych wytwórni, w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany „Poison”, a jego następca „Scream Aim Fire” ukazał się w 2008 roku. Kolejne pełnowymiarowe albumy „Fever”, „Temper Temper”, „Venom” czy wydany w 2018 roku „Gravity” tylko umocniły pozycję zespołu na rynku.

Sprzedali miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a magazyn Kerrang! mianował ich najlepszym brytyjskim zespołem trzy lata z rzędu! Mają na koncie również nagrodę za najlepszy singiel, najlepszy zespół na żywo czy najlepszy debiut.

Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięczają nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. BFMV niejednokrotnie zostali osobiście zapraszani do dzielenia sceny z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica. W dzień warszawskiego koncertu w wypełnionej Progresji, zespół ogłasza dwa wakacyjne koncerty – w sierpniu odwiedzą Wrocław oraz Kraków!

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 574V  
2

Happysad zapowiedział trasę koncertową na 2020 rok [DATY]

mg | fot. Paulina Grzybowska | 6 grudnia 2019
Koncerty 1070V  
6

Helloween zagra w Polsce w 2020 roku

rf | fot. Franz Schepers | 5 grudnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group