terazmuzyka.pl
Newsy 351V  
mg | 5 grudnia 2017
0

Bullet For My Valentine wymieniło perkusistę

Wieloletni perkusista Bullet For My Valentine, Michael „Moose” Thomas, nie jest już członkiem zespołu.

Michael „Moose” Thomas był członkiem Bullet For My Valentine nieprzerwanie od 1998 roku, czyli od samego początku funkcjonowania formacji. Zespól ogłosił właśnie, że definitywnie rozstał się z muzykiem, a na jego miejsce oficjalnie zatrudnił Jasona Bowlda, który występował między innymi w Pitchshifter, a który od kilku lat występuje z zespołem podczas koncertów.

Najczęściej streamowane utwory i artyści na Spotify w 2017

O zmianie grupa Bullet For My Valentine poinformowała w oświadczeniu:

Jak większość z was wie, Jason Bowld był u nas na „gorącym krześle” od listopada 2015 roku, grając wszystkie koncerty od tego czasu – niszczył system za każdym razem. Jase odegrał dużą rolę podczas ostatniej trasy, która sprawiła nam wiele radości i była sporym sukcesem (...) Tym samym oficjalnie witamy Jasona w szeregach Bullet For My Valentine – jako pełnoprawnego członka. Od momentu, gdy zajął miejsce za perkusją w 2015 roku, stał się integralną częścią naszej rodziny. Wielu z was było zdumionych, jak wiele wniósł na nową płytę.

Formacja podziękowała również wspomnianemu Michaelowi Thomasowi:

Chcieliśmy podziękować Michaelowi „Moose’owi” Thomasowi za wszystko, co wniósł do zespołu przez wszystkie lata spędzone w Bullet For My Valentine. Życzmy mu szczęścia przy kolejnych muzycznych projektach.

Oświadczenie pojawiło się w serwisie Facebook:

Dyskografię zespołu Bullet For My Valentine zamyka opublikowany w 2015 roku album zatytułowany „Venom”.

Michael „Moose” Thomas napisał na swoim Twitterze krótkie podziękowania i zapewnił swoich fanów, że mimo ciężkich ostatnich lat, nie rezygnuje z muzyki. Zapowiedział nawet, że w już w przyszłym roku pojawi się nowe ogłoszenie.

Bullet For My Valentine w Polsce

Szósta edycja Impact Festivalu odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w Tauron Arenie Kraków. Główną gwiazdą imprezy będzie legendarny Ozzy Osbourne, który wyrusza w pożegnalną, obszerną trasę koncertową. Do składu dołączyła niedawno formacja Bullet For My Valentine.

Bilety na Impact Festival 2018 dostępne są od 235 zł, m.in. na stronie organizatora, czyli Live Nation. W sprzedaży dostępne będą również:

  • Pakiety Hospitality
  • Ekskluzywne bilety Collector Tickets oraz Platinum .

Podczas tegorocznej edycji Impact Festival w Tauron Arenie Kraków wystąpili m.in. Linkin Park, System Of A Down, Machine Gun Kelly, Royal Republic czy Red Sun Rising.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group